Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest legjobb kerülete...

Budapest legjobb kerülete jelenleg és valsz. a jövőben is a 13.?

Figyelt kérdés

Talán egyedüli versenytársa lehetne a 11 és 12. kerület, de szerintem a Városliget és Margit-sziget közelsége verhetetlenné teszi. Bár a budai oldal nyugati része ugyanúgy zöld, de szerintem aki nem ilyen természetjáró kikapcsolódásra vágyik, annak jobb a Pesti oldal.

Munkahely területén a legjobb jelenleg a 13. kerület, úgy nőnek ki a földből az irodaházak, mint a gomba, ez mondjuk lehet évek múlva hátrány is lehet majd.


Egyedül a 13. kerületi mozival nincs sok tapasztalatom. Főleg az Arénába járunk a családdal, meg néha az Örsre az Árkádba.


Hogy látjátok összemérve a 13. kerületet az összes többivel?

Van amiben alulmarad?


2023. okt. 22. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezt honnan veszed,hogy a legjobb és a jövőben is a 13?
2023. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Most írtam le.

Nem tudsz olvasni?

2023. okt. 22. 20:30
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Az,hogy te ezt leírtad,és ez a véleményed,az egy kb. annyit ér,mintha én kijelenteném,hogy a világ legszebb színe a hupilila.Tehát semmit.

Mások szerint más kerületek a legjobbak.

Azért mert két hete felevett a fene valami faluról a 13 ba,nem kell hanyadt dobnod magad.

2023. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha irreleváns volna a vélemény, akkor volna talán mérvadó az állításod, így nem az.


Írtam ész érveket, gazdaságilag és fejlődésileg a top1, aki nem a 13-ban él, vélhetőleg azért mert nincs pénze megfizetni Újlipótot

2023. okt. 22. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
14 a legjobb
2023. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A TE értékrendedben lehet a legjobb, - nincs ezzel semmi baj, - de szerintem sokan vagyunk olyanok, akik másként gondolják - és ezzel sincs semmi baj.

NEKEM nem szimpatikus hely!

2023. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
A 2. 1. es 7. Kert azert meg nezd meg, kerdezo......
2023. okt. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne várd a putrisoktól, hogy ezt értsék.
2023. okt. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Semmi pénzért nem laknék a 13. kerületben, jó nekem a 11. Ezen kivül a 22. kerület mondható még jónak.
2023. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

4

Te ennyire el vagy szállva a 13-tól(?)

Mi az,hogy nincs pénze megfizetni?Arra nem gondoltál,hogy esetleg van olyan ember,aki más kerületben érzi jól magát?Pl. én sem mennék oda lakni,jó nekem a 11 egyik legjobb helye.Nem gondolom úgy,hogy rossz a 13,elég jól ismerem,de azért,mert neked jó,ne akard mindenkire ráerőltetni a nézetedet.

2023. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!