Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Reklamálhatok a szomszédnál,...

Reklamálhatok a szomszédnál, ha áthallatszik a zene?

Figyelt kérdés

Társasházban élek, sajnos vékonyak a falak, normál hangerőn, nem bömböltetve is áthallatszik a zene.

Sajnos három műszakban dolgozom ezért sokszor napközben nem tudom kialudni magam, de gondolom ez ellen nem tehetek semmit.

Ma hajnali háromkor csöngettem át hozzá, mert megint arra ébredtem fel, hogy zenét hallgat. De volt, hogy már reggel hatkor is megkértem, hogy halkítsa le.

Bocs, ha kicsit zavarosan fogalmazok, nem aludtam eleget.



2023. okt. 24. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nappal szabad zenét hallgatni,ez van
2023. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Ki is hívhatod a rendőrséget, ha tényleg hangos, hiszen este 10, és (ha jól tudom) reggel 6 között csendháborításnak minősülhet ez.

[link]

2023. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Én nem szívesen hallgatnék úgy zenét, hogy tudom, hogy másokat zavar.


Most is nyomatja a h...e k..vája, döngenek a falak a basszustól.

2023. okt. 24. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először én is szépen kértem a szomszédot hogy este 11kor be dörömböljön a tucc tucc zene, másodszor is. Harmadszorra már nem mentem át hozzá, hanem rendőrséget kihívtam. Azóta csúnyán néz meg nem köszön, de legalább csend van.
2023. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

"Most is nyomatja "


Most szabad nyomatni.

2023. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de nem igazán fog változtatni semmit sem.
2023. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!