Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek? Ti mit tennétek?...

Mit tehetek? Ti mit tennétek? A szomszéd nem hagyja aludni a gyermekemet.

Figyelt kérdés

Kedves Emberek,

Az alattunk lakó szomszéd azzal terrorizálja a családomat, hogy amikor altatjuk a két kisgyermekünket - a kettő illetve a három évest - dübörögtetik a zenét. Napközben is sokszor ránk kapcsolják magas hangerővel, dübörögnek a falak. Mindezt azért, mert ők úgy hallják, hogy mi hangosak vagyunk, hangosan járkálunk. A gyerekeket nem engedjük szaladni, de ez nem elég. Ez egy idős házaspár - a férfi a szemembe mondta, hogy nem fogja aludni hagyni a gyermekeket. Már költözünk, kizárólag emiatt, a gyerekek másik óvodába mennek, másik városban: két öregember miatt. Ez egy társasházi lakás, ők alattunk laknak. Elhiszem, hogy lehet minket hallani de szerintem ez mégiscsak túlzás. Nagyon el vagyok keseredve: a halálukat kívánom amiért elüldöznek minket, mégsem tehetek semmit, ők könnyebben ártanak az én két gyermekemnek mint én nekik ...



2023. júl. 12. 17:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom eldönteni, hogy te most bérgyilkost keresel ("a halálukat kívánom"), azt szeretnéd, hogy ajánljunk megbízható költöztetőt, esetleg mondjuk véleményt a legjobb óvodáról abban a másik városban.

Mivel eleve azt írod, már költöztök, a szomszéd-probléma megoldottnak tűnik.

2023. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

"Már költözünk,"

Akkor mi a gond?

Egyébként nappal is van csendháborítás. fel kell hívni a rendőrséget.

2023. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Egyik barátnőm felett kisgyerekes család lakik. Hajnal 5-től hallgatják a rohangálást, dübörgést. Én megértem az alattad lakókat, idegölő lehet. Te is lehetnél emiatt megértőbb. Sok kisgyerekes azt hiszi, hogy mikor altat, akkor a világnak meg kéne állnia a kedvükért. Hát nem fog.
2023. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ti nem vagytok hangosak.

Fogadok 0-24 vonyítanak a kölykeid, de neked ez normális, meg hát GyErEkek!! Micsinájjjjanak, ők gyerekek!

Jobb is hogy költöztök, legalább nyugtuk lesz szegény öregeknek.

2023. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
... biztos nagyobb a ti fájdalmatok az enyémnél ...
2023. júl. 12. 18:32
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Ééés kezdődik a mártírkodás 😂
2023. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Mártír: Vkinek, vminek az érdekében sok megpróbáltatást elviselő, vkiért, vmiért sok áldozatot hozó, önfeláldozó ember.


Szerintem rosszul használod.

2023. júl. 12. 18:36
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Mártírkodó: önmagát előszeretettel sajnáló és sajnáltató személy


A #6-os a "biztos nagyobb a ti fájdalmatok az enyémnél" hozzászólásod alapján nagyon is jól használja.

2023. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Költözzetek tanyára, minden kölykösnek ott kène èlnie.
2023. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Már duplagondoltam. Remélem nem késő.
2023. júl. 12. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!