Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szorgalmatosiként van-e...

Szorgalmatosiként van-e esélyem megtalálni a közös hangot egy nagyvárosi emberrel, aki ide mellénk költözött?

Figyelt kérdés
Pestről jött, tipikus nagyvárosi farkas típus. Én meg egy "vasvillás szabolcsi".

#szomszéd #barát #Szorgalmatos
2023. okt. 27. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam Nála kezdeményezni, de nem nyit Felém. A városi levegő tényleg ilyenné tesz🤔??
2023. okt. 27. 21:53
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig egy korosztály Velem.
2023. okt. 27. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ember függő, valaki nem barátkozós típus!

Én sem barátkozok a szomszédokkal, nem azért mert utálom őket csak szimplán nem érdekelnek. Ja és én születésem óta falusi/vidéki vagyok.

2023. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is születésem óta koptatom itt a tájat. Pedig a felesége Nyíregyházáról származik, az ide nincs messze. Érdekes, és Ő sem nyit Felém. Mindegy, megyek aludni. Jó éjt Mindenkinek!😀
2023. okt. 27. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg lassabban összejöhet.

Adj neki időt, és nyugalmat.

2023. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szuletett pesti vagyok. En siman beszelgetnek veled,ha szomszed lennek. De szabadidom nekem sincs sok. Lehet ez a nyja,fel ,h lefoglalod sz idejet. :/
2023. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De lehet, h epp azert koltozott videkre, h tavol legyen az emberektol.

Ha koszonni koszon, akkor nem bunkesz, csak valszeg elvan magaval.

Adj meg idot neki, neki is uj a helyzet, majd lehet kesobb o nyit. Ki tudja.

2023. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!