Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyvárosi fiatalok, melyik...

Nagyvárosi fiatalok, melyik városban laktok és mennyire ismeritek a városotokat?

Figyelt kérdés
Tudjátok mindenről hogy nagyjából hol van, meg nem tévedtek el sehol?
2015. dec. 9. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szolnok.

Néha kell a gps,de ha megvan a hely onnantól már nem tévedek el.

Egyébként jól ismerem,csak az utca nevekkel van a baj :D

2015. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miskolci vagyok.


Kb tudom mi hol van, de nem egyszer jött jól a HERE maps

2015. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

debreceni vagyok. szerintem elèg jól ismerem a várost. mióta gimibe mentem,azóta kezdtem el jobban ismerkedni a várossal.

most az egyetemre járok.

1-2 rèsze van a városnak(lakó telepek)ahol nem igazodnèk ki jól,de máshol igen.

jól ismerem a tömegközlekedèst.szeretek új útvonalakat keresni.

meg sokat tanulmámyoztam a város tèrkèpet,vizuálisan előttem van ha kell.

2015. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Budapesten eltem, rengeteg helyrol pontosan tudtam, mi merre van, hogy jutok el, de meg tobb helyrol fogalmam sem volt :) Sokszor, ha olyan helyre kellett mennem, ahol meg nem voltam korabban, siman megneztem utvonaltervezovel google-ben. A belvarost es 1-2 olyan kerulette, ahol gyakran jartam, ismertem, de egy csomo keruletben szerintem max futolag jartam.


Most egy 500 ezres kulfoldi varosban elek, szinten a belvaros ismeros csak, ill. a kerulet, ahol a munkahelyem van. Meg szerencse, hogy van google :)

2015. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Budapesten élek 10 éve, nem tudom mindenről, hogy hol van, sokszor előfordul, hogy a pár utcányira lévő helyeket sem ismerem. Még nem fordult elő, hogy eltévedtem volna.
2015. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten élek és azon a kerületen kívül ahol lakok nem nagyon ismerem a várost
2015. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!