Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális a felső szomszédom...

Normális a felső szomszédom hogy vizes flakonokkal ledobálja a virágaim?

Figyelt kérdés
Panelban felső szomszédom szólt hogy ne tegyek virágokat az ablakba mert allergiás rá és beszáll a pollen, ez engem viszont nem érdekel, mert szeretem a virágokat és máshova nem tudom rakni.. Már harmadjára fordul elő hogy vizes flakonokkal ledobja mind a 3 ablakban a virágaim és azok hatalmas csörömpöléssel leesnek a járdára. Meg volt már olyan is hogy valami ragadós üdítőt odalocsolt az ablakomba. Mit tudok tenni?

2023. okt. 28. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

"Mit tudok tenni?"


" felső szomszédom szólt hogy ne tegyek virágokat az ablakba mert allergiás rá és beszáll a pollen, ez engem viszont nem érdekel"


Változtatsz a hozzáállásodon és megteszed, amit kért.

2023. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Őt meg a jelek szerint az nem érdekli, hogy téged nem érdekel.
2023. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Szándékos rongálás, filmezd le és jelentsd fel.
2023. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
97%
Válts olyan virágokra amik nem virágoznak (vagy csak ritkán) pl zöldike (Csokrosinda), monstera (könnyezőpálma) ilyesmik...
2023. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Amit ő csinál az szándékos rongálás, ráadásul balesetveszélyes, mert bárkinek a fejére eshet, aki a járdán sétál! Szégyellhetné magát, hogy másokat veszélyeztet és más tulajdonát rongálja, mert ő allergiás…

Akkor talán utcára sem jár? Nagyon sokan allergiások a pollenre, van rá gyógyszer.

Én mindenképp levideóznám és feljelenteném, ugyanis nem normális, amit csinál.

2023. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

És hogyan videózza le? 7/24 órában álljon készen csőre töltött kamerával, hogy mikor fog a szomszédja ledobni valamit?

És ha a szomszéd azt mondja, hogy véletlenül esett ki?

2023. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja rendszeresen “véletlenül” ejt ki flakonokat, amik teljesen “véletlenül” pont leverik a kérdező virágait, teljesen hihető. Én raknék a teraszra egy kamerát, ami folyamatosan megy és vissza lehet nézni a felvételeket.
2023. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de te írtad, hogy szándékos rongálás.

Akkor viszont a vádlónak bizonyítania kell a szándékosságot. Az, hogy nem életszerű naponta háromszor flakont kiejteni az ablakon, abból nem következik, hogy bizonyítva van a szándékosság. Egy jó ügyvéd ezt simán kimagyarázná.

2023. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel, hogy szándékos rongálásról van szó. Egy jó ügyvéd felvételekkel - amin látszik, hogy ahányszor új virág kerül ki, annyiszor repül "véletlenül" ki a flakon - pedig simán bebizonyítja a szándékosságot, főleg hogy a felső szomszédnak indítéka is van, hisz az előzmény, hogy lement szólni a kérdezőnek, hogy ne tegyen virágokat az ablakba, mert ő allergiás. Ahogy ennek a kérdező nem tett eleget, totálisan váratlan módon el kezdtek repkedni a flakonok.. Azért hagyjuk már.
2023. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Bár már nem dohányzom, hozzád nagyon szívesen átmennék elszívni két doboz piros Marlbit egy nap alatt az erkélyen, nem tudom, miért, egszerűen úgy érzem, szeretném, ha a szomszédod cigifüstöt szívna be, valahányszor szellőztetni próbálna.
2023. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!