Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Írtam egy levelet a felső...

Írtam egy levelet a felső szomszédnak, mert sosem nyit ajtót. Szerintetek ez bunkó?

Figyelt kérdés

Tisztelt Felső szomszéd!

Azért így írok, mert ajtót sosem nyitsz, így remélem ez a levél megtalál. Szokásod órákon át valami elviselhetetlen zajt csapni a bútorokkal és székekkel. Nagyon áthallatszik és nagyon zavaró. Van, hogy késő éjjel is. Őrületbe kerget. Gyanítom edzel. Kérlek, hogy hagyd abba, mert elviselhetetlen. Remélem megérted. Vagy legalább szőnyeget szerezz be.

Üdv, alattad lakó.



2023. aug. 14. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Bunkó
Nem bunkó
34 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Anyám szerint kőbunkó levél és fel fog minket pofozni (nálunk 3-szor nagyobb, testépítő, passzív-agresszív ember). Szerintem nem bunkó, de ígyis úgyis a kukájában landol majd érzésem szerint.
2023. aug. 14. 20:51
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem bunkó, jól tetted. Ha nem nyit ajtót, mi mást tehettél volna? Remélem elgondolkozik és kicsit visszább vesz. Mindenkinek joga van a nyugodt pihenéshez.
2023. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem bunkó. Inkább ez a fogalmazás passzív-agresszív a kényszeres tőmondatokkal, ami szándékosan elfedi a valós indulatokat és csak úgy a biztos távolból próbál kóstolgatni.

Utolsó 5 mondat felesleges provokáció (együgyü a fogalmazása, és ne elemezgesd más életét a hangokból), nélküle is érthető mit akarsz.

2023. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ilyet édes istenem.... Felvittem az ajtó elé, miközben ott álltam az ajtó előtt és anyám üvöltött nekem alulról, hogy hajtsam össze hogy ne vigye el a szél még véletlen sem, rámijesztett egy kamu ajtónyitással. Kulccsal kizárta az ajtó majd visszazárta és úgy egy isteneset ráb*szott az ajtóra, majd úgy próbálta többször is kinyitni az ajtót, hogy zárva van. Ekkora egy férget te jó ég :D De a zajongással nem állt le, még mindig megy.
2023. aug. 14. 21:01
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Kezdj el te is edzeni, és meccseljétek le.
2023. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Add el a lakast, ez olyan dolog ami nem fog elmulni csak ha kinyirjatok egymast
2023. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol an akcios aron az elado lakasod? Tobben erdeklodnek.
2023. aug. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
A levél rendben van.
2023. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
FEJLEMÉNY! Jöttem haza a sparból bevásárlásból és pont szembetalálkoztam vele a lépcsőházban. KÖSZÖNT! El sem hittem amit látok. És teljesen normálisan. Beszélni nem tudtam vele mert láthatóan nagyon sietett. De végre meghallottam a hangját. Kiváncsi leszek mi lesz a további fejlemény
2023. aug. 15. 13:30
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ne az ajtajánál bohóckodj, hanem ha szükséges, menjetek a jegyzőhöz birtokvédelmi eljárás miatt- vagy amikor éjjel hangoskodik hívd rá a rendőröket nyugodtan.
2023. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!