Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mekkora szívás az mikor olyan...

Mekkora szívás az mikor olyan emberrel,lakótárssal ,munkatárssal kell együtt laknod aki ,ha otthon vagytok nem csinál mást csak alszik és emiatt teljesen korlátolva vagy mindenben mert muszáj vagy tekintettel lenni rá?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha picsog, hogy ne ébreszd fel, akkor igen.

De én pl. műszakok után úgy alszok, mint akit fejbe vertek, egyszer átaludtam egy földrengést és nem vettem észre. Szóval mellettem azt csinál kb. a lakótársam, amit akar, ha felébredek, az azért van, mert már kipihentem magam, és nem azért, mert ő húst klopfolt.

2023. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az komoly..mármint a húsklopfolós rész:D ...ami azt illeti minden szösszenetre ugrok én és Ő is ..szóval így nem olyan egyszerű a helyzet. de veled igazán szerencsés a munkatársad és te magad is szerencsés vagy ilyen részről hogy jöhet földrengés os akár nem ébredsz fel rá xd
2023. okt. 28. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csaladtagom par meterre vagta le a szekrenyt sarokcsiszoloval. Ugy aludtam,h nem hallottam.ennyit a zavarasrol.


Ha a lakotarsadat barmi zavarja,akkor gond van az egeszsegevel.

2023. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszrom... nem érdekel, aki aludni akar, az alszik. TÉNY, barátom is sokáig alszik hétvégente, egyszer sem kel fel, hogy én már az ebédet főzöm - ugyanúgy én sem, amikor ő még éjjel kettőkor ébren van és éli az életét.


De én meg nem fogok lábujjhegyen közlekedni, mert a másikat esetleg zavarja a létezésem :D

2023. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oke 4-es de Ő a párod ..nyílván azért van még veled vagy vagytok még együtt mert nem zavar se téged se őt ha tesztek vesztek akkor mikor a másik alszik ,de egy idegen az mindig más téma . És őszinte leszek ,nem tudok ennyire közönyösen állni a dolgokhoz mint pl te..de azért köszi a véleményed :D
2023. nov. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!