Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudok dönteni, hogy...

Nem tudok dönteni, hogy hazaköltözzek-e a szülővárosomba Budapestről vagy ne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elég nehéz ott a szakmámban állást találni, mert telített sajnos, most úgy néz ki lenne egy lehetőség,de nem tudom mit tegyek. Nem rossz hely amúgy, Győr mellett található.

Jelenleg Budapesten élek. Saját lakásom nincs, mindkét helyen albérlet lenne az opció. Igazából ami megnehezíti a döntést, hogy pár hónapja van egy párom akivel - lekopogom - jól alakulnak a dolgok ő viszont itt képzeli el a jövőt is Budapesten.

HA jól alakul később, simán el tudnam képzelni, hogy ő legyen a férjem.

Na de, eddigi tapasztalatok alapján nem szabad erre alapozni, bármilyen kapcsolat tönkremehet előbb vagy utóbb. Bevallom kicsit szkeptikus lettem ezen a téren a legutóbbi szakításom óta.


Ez a költözés azért fordult meg a fejemben többször mostanában (még mielőtt páromat megismertem is gondolkodtam rajta mi legyen=, mert nem igazán találom itt a helyem, barátom is kevés van, stb. Persze most, hogy van a párom jobb a helyzet sokkal:)

Szüleim ha idősebbek lesznek kb csak rám számíthatnak majd, nincs testvérem.

Olyan nagy dilemma ez nem tudom mit tegyek.

Régen nem szerettem ott lakni, illetve most is félek nem lenne-e egyhangú ott a főváros után.

Szóval jó hülye helyzet.

Várjak még ezzel, és később még mindig dönthetek úgy, hogy megprobalom ott?

27 vagyok amúgy, nő.


Azért ebbe a kategóriába írtam ezt, mert a párkapcsolatok részbe egyrészt nem igazán tartozik, másrészt itt ahogy olvasgatok, többségében sokkal normálisabb valaszolók vannak.



2023. okt. 30. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2023. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
En biztos maradnek Pesten. Videken szar a fizu, szar a kozlekedes es kb semmi sincs amugy se 🤷
2023. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed, hogy ott szeretnél élni, akkor ne.

Nekem sok volt osztálytársam, csoporttársam hazaköltözött Budapestről is, külföldről is. Szintén megyeszékhely. De ők mind azért, mert itt szeretnek igazán élni. Meg persze a család és a barátok miatt. Én se tudok jobb helyet elképzelni. És nem az anyagi és a munkalehetőségek miatt. Abban inkább a középmezőnyben vagyunk, annak sem a legelején.

De te írod, hogy nem szerettél ott élni.

2023. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, most így nem tűnik rossz ötletnek, de onnan nem lenne visszaút ide meg nem is akarnám, ha egyszer leköltözöm.

De nagyon félek, hogy megbánnám.

Sajnálnám a mostani kapcsolatomat is, hogy vége lenne de nyilván pár hónap után nem szabad csakis emiatt úgy dönteni hogy itt marad az ember.

Tanácstalan vagyok nagyon.

2023. okt. 30. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben ott lennék ahol nem szakadok meg munkában, meg meg tudok élni kényelmesen.
2023. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Győr-Mosonban sok horgászhely van. Mindenképp költöznék.
2023. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ne legyen a férjed, ha te vidéken, ő meg BPesten szeretne élni.Én a vidéki életet választanám, a gyereknek is sokkal jobb lenne vidéki környezetben felnőni.
2023. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
54%
Maradj a cipődben, ha szereted Pestet.
2023. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!