Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szoktatok a főbérlőtöknek,...

Szoktatok a főbérlőtöknek, albérlőtöknek ajándékot venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor általánosságban milyen a viszonyotok vele?

dec. 2. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs föbérlö. A tulaj lakik alattunk. Szoktunk ajándékozni karácsonykor apróságot. Csokoládét, bort ilyesmit. De ha pl. sütünk valami sütit, abból is viszünk vagy ö hoz fel.

Jó a viszonyunk, 16 éve lakunk itt.

dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tulaj fölött laktam, mi jóban voltunk

Tavaly mikulás csokit is tettem az ajtajuk elé éjszaka :)

dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk ajándékot venni a lakás tulajdonosnak, akitől béreljük a lakást, és tőle sem kapunk semmit.

5 éve lakunk itt, jóban vagyunk a tulajdonossal, de nem gondolnám hogy ajándékot kéne vennünk egymásnak.

dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Korabbi tulajjal nagyon jo volt a viszony, tobbszor adtunk ajandekot, sutit, akar viragot szuletes-nevnapra. Mi is kaptunk tobbszor ajandenkot, a lanyomnak 6 eve egy 10 ezer forint erteku babat adott, szoval nem kinai nesze semmi fogd meg jol dolgok.
dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már szerencsére évek óta nem lakunk albiban, de amíg ott laktunk egy idős vajdasági úr volt a főbérlőnk. Hagyománnyá vált, hogy karácsonykor adtunk egymasnak a "saját" az évi pálinkánkból fél-fél literrel. Nagyon jó barack páleszt tudott csinálni az öreg, az én apámék meg nagyon jó körtét.


Jó, lehet nem az a klasszikus karácsonyi ajándék… de hát ez van

dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Régen laktam albérletben, kénytelen voltam ajándékot venni a háziasszonynak.

"Ha igen, akkor általánosságban milyen a viszonyotok vele?"

Vaginális, illetve az ő részéről orális is.

dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem azt se tudja ki vagyok. Es nem.
dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem egy doboz bonbont a tulajnak, de idén nem fogok. Egyrészt azóta egyre több negatívum derült ki, amit a beköltözéskor elhallgatott, másrészt idén már emelt is a bérleti díjon. Nem haragszom rá, de a csúsztatásai egyáltalán nem indokolják az ajándékot. Különben, ha korrekt lett volna, örömmel vennék neki, szeretek ajándékozni.
dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!