Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédnak igaza van?

A szomszédnak igaza van?

Figyelt kérdés
Feljött, hogy mondván lehalatszik a szeretkezés hangja. A múltkor kimentem egy szál óvszerbe. Rendőrséggel fenyegetőzik ha még egyszer hallatszik a szex hangja. Az is zavarja, hogy minden nap más nők jönnek ki tőlem.

dec. 7. 15:48
A kérdező szavazást indított:
szomszéd
nekem
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha akkor hangoskodsz amikor az csendháborításnak minősül (asszem este 10 és reggel 7 között v ilyesmi) akkor arra lehet rendőrt hívni. Függetlenül attól, hogy most zenét ordíttatsz, fúrsz, házibulizol, vagy kéjesen sikongattatsz valakit:D

De ha azon kívül hangoskodsz, igazából semmiféle következménye nem lehet.


Viszon ha egy szál f*szban hagyod el a lakást, az közszeméremsértés és akkor már megintcska jogos a rendőr.


De attól még, hogy törvényileg nem büntethető, hgoy hangosan szexeltek, attól még az igény jogos. Társasházban élsz, tudomásul kell venni, hogy mások is laknak ott és illik mindent megtenni a békés és zavartalan együttélés érdekében.

dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az alsó szomszéd volt ilyen, mint te. A nap bármelyik szakaszában képes volt ordítva (a nője meg teli torokból sikítva) szeretkezni. Napközben, ha otthon voltunk, akkor is hihetetlen zavaró volt, de mikor éjszaka kezdte rá, a férjem lement, bezzeg mrkisfasz nem mert ajtót nyitni, csak elkussoltak. Aznapra. Úgyhogy én rendőrt hívtam rájuk, ki is jöttek, az aktuális kiscsaj nyitott ajtót combfixben, hátha akkor nem lesz vele csúnya a rendőr. Csak éppen rendőrnők jöttek, nagyon lazák voltak, elmondták a kiscsajnak, hogy be kellene fejezni. Mikor másodjára hívtam rendőrt, a saját oldalsó szomszédjukkal megvártuk őket. Akkor a szomszédjuk azt mondta, hogy a hangok alapján a srác bántalmazza a lányt. A rendőrök elő akarták állítani, persze levágták, mi a szitu, csak be akarták csicskítani a kis nyomit. Ne félj, egy hét csend volt, aztán költözött a mrkisfasz.
dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Egy dolgot jegyezz meg! A szomszédnak mindig igaza van!
dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ajtot nyitni mentem ki ovszerbe . Azota többször feljárt. Ma délután is
dec. 7. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Jó neked, hogy ennyit dugsz, tesó, de azért gondolj szegény szomszédokra is, kiknek nem jut ennyi jó punci. Szóval csak halkan.
dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi zavarja? Az ágy nyikorgása? Vegyél új keretet.

Az általad, vagy a csaj (vagy srác, nem tudom) által kiadott hangok? Szopógolyó annak az arcába, aki hangos. Bár a sűrű panasz alapján te vagy a hangos fél, nem hiszem, hogy minden csaj visítozna közben.

dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert a társasházi szabályzatban benne van , hogy a lakóknak tilus szex közben hatalmasakat nyögni. Bazdmeg a szexet élvezeme. Nem lehetek kusba
dec. 9. 17:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nyögsz, hanem hogy az óvodástól a nyugdíjasig hallgassa mindenki. Kulturáltan is lehet ám.
dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem, de az benne van, hogy tilos mások nyugalmát zavarni.

Hidd el, akkor is ugyanolyan jó lesz, ha nem őrjöngesz mellé. Sőt.

dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem őrjöngők. Hangosan nyögök
dec. 10. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!