Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért mondják azt hogy az V....

Miért mondják azt hogy az V. kerületben rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Ott lakunk, de eddig semmi extrát nem tapasztaltam. Mégis azt mondják itt a legnagyobb a bűnözés Budapesten.
dec. 25. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Sok a turista, zsebtolvajlas, gazdagok kirablasa, betörés.
dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Mire ezt kiírtad kiloptam a verdádból a rádiót...
dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs verdám :P
dec. 25. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Na látod már azt is ellopták :DDD
dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a mi lépcsőházunkban több napig kint volt az előtérben a szomszéd fenyője, mégsem lopták el :D
dec. 25. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Mer csak a feldíszített fenyőket lopják.
dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Budapest V. kerülete egy eléggé sokszínű területi egység!

Teljesen más a gyerek fekvése a Tolbuchin csarnok felőli harmadában, mint a hivatali negyedében vagy az Újlipót városban, - amely a XIII. kerületi harmada. A hivatali negyedben lényegesen kisebb az esélyed begyűjteni egy sallert, mint a többi részen. Ugyanakkor a Deák-tér sem "A hosszú élet titka" kategória ma már, - elő-elő kerül néha most már ott is a "sarló-kalapács kombó"! A Váci utca déli szakaszán is találkozhatsz keménykedő figurákkal, míg az északi, - sétáló - szakaszon inkább az egymásnak beszólogató sznobokkal, külföldiekkel lehet találkozni. A hivatali negyed be van kamerázva lényegében, - ott van a rendőrség, a Parlament, a minisztériumok, az államtitkárságok, nevesebb ügyvédek irodái, az amerikai követség, a televízió épülete, a bíróság, a belvárosi piac, éttermek, sörözők az államkincstárral és a nevesebb bankok központi objektumaival. Itt nemigen éri meg balhézni, - mert mindent megörökítenek a kamerák.

dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
XIII. kerület felőli harmadát rosszul írtam, - bocsi!
dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetem tér, Papnövelde utca, Veres Pálné utca, Ferenciek tere, Kálvin tér, erre mozgok nagyrészt. Eddig nem láttam semmit.
dec. 25. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Arrafelé inkább bulizós elemekkel futhatsz össze, - ott a Kálvin tér a leggyengébb láncszem.
dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!