Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet bármit tenni, ha a...

Lehet bármit tenni, ha a mellettem lévő albérletben prostitúció folyik éjjel nappal?

Figyelt kérdés
Kétes alakok járkálnak a lépcsőházban, rendre rossz helyre csengetnek, tegnap volt "szerencsém" hallani is a "munkát".

dec. 30. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Felhívod a rendörséget, és bejelentést teszel.

Meg elköltözöl.

dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A tulajt kell keresned meg a közös képviselőt. Mi így csináltuk.


A tulaj a Dunántúlon lakott, azt se tudta, kinek van épp kiadva a lakás, nagyon megdöbbent, mik mennek. Emiatt leutazott pár napra, plusz a közös képviselő is beleállt az ügybe, kb egy hét alatt tipli volt a prostiknak. Bár itt éjszaka nem ment a dolog, este 8-9 között indultak haza.

dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A tulaj járt már itt, de az is egy fura fazon, a lakás is feketén van kiadva, állandóan változnak a bérlők, idén már ezek az ötödik vagy hatodik lakók. A közös képviselő ennél nagyobb bajokkal sem foglalkozik, pl felújítás, csak elteszi a pénzt. Így rájuk ebben nem lehet számítani.

A mostani bérlők ráadásul c típusúak, így nekik szólni bármiért nem lehet.

A költözés jó lenne, de egyelőre nem megoldható.

dec. 30. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Neked azon kívül, hogy kétes alakok járkalnak meg rossz helyre csengetnek be, milyen problémát okoz ez még?
dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Az a problémája hogy nem ő fekteti meg a csajokat és a pénzt sem szakítja le utánuk munka nélkül. Engem biztos nem érdekelne.
dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
3# akkor nem sok esély van, költözésen lehet gondolkodni
dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha férfi volnék sem állnék össze kurvákkal, sem a prostitúció elősegítésében nem vennék részt soha.
jan. 5. 17:48
 8/8 A kérdező kommentje:
4 a rossz hely az az én lakásom, nem tudom te mennyire örülnél, ha éjjel egykor a prosti helyett téged költenének fel a cigányok és egyebek.
jan. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!