Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Józsefvárosban tényleg...

A Józsefvárosban tényleg ilyen rossz a helyzet? (drog, prostitúció)

Figyelt kérdés
Valaki aki jobban tudja,vagy ott lakik írhatna az ottani helyzetről. Én annyit olvastam,hogy sok a cigány,sok a prosti,meg hogy drogoznak,meg rablásokról olvastam..

2014. máj. 5. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Egész Budapest undorító, VI. kerületben laktam egy évet, de egy éltre elég volt Mo-ból.
2014. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
VIII. Keruletrol hallottam, ami nagyon durva..meg nem gyerekeknek valo mesefilm is keszult rola. (Nyócker)
2014. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nőként egyedül, nappal sem mernék arra sétálni. Azt hiszem, ezzel elmondtam, amit lehet.
2014. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Bizonyos részei valóban hírhedtek, de mostanában próbálják kicsit felvirágoztatni a környéket. Én a Népszínház utca környékén nem szívesen sétálok, onnantól kifelé tényleg olyan, mintha egy másik világ lenne.
2014. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenhol ez megy. Az 5. kerület, a város elvileg legjobb kerülete is szenny.


Budapest egyébként kicsi város, nem lehet kerületek alapján behatárolni az ottani viszonyokat. Sokszor utcánként változik a helyzet. A VIII. kerületnek is vannak kulturált, szép részei, és a XXII. kerületnek is vannak dzsumbujos, szétcseszett utcái.

2014. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
A 8. kerület körúttól belváros felé eső része teljesen rendben van. A körúttól kifelé szerintem nem érdemes egyáltalán mászkálni, ha félős vagy, egyébként viszont ott is vannak jobb, és vannak rosszabb utcák.
2014. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

az egyik legjobb hely ahol éltem valaha is.

a kálvária tér, rozgonyi utva, diószeghy sámuel sárkány köz...és még sorolhatnám.

aki fél a rézbörű testvérektől, azoknak nem való.

de én nagyon jónak találtam ezt az egész környéket, és igen, éjszaka is lehet egyedül sétálni, csak sok emberben nagyon rossz kép erről a kerületről, és egymásnak továbbmondják, alaptalanul.

most lehet pontozgatni, semmit nem számít.

ott is csak emberek élnek, akiknek van egy sajátos életritmusuk, humoruk és egy normális közösség úgy ahogy van!

2014. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Havi rendszerességgel járok az előbb említett tereken/utcákon, nappal, délután, mivel gyakran járok a Józsefvárosi kínai piacra kajálni (ott a legjobb a kínai kaja! Évek óta kajálok ott). Soha életemben egy rossz nézést nem kaptam senkitől. Ott is csak emberek élnek. Engem is lehet lepontozni.
2014. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Egész Pest ilyen.. a cigányok száma lehet helyenként eltérő...
2014. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
írta itt valaki a kínai piacot, hát akárhányszor vagyok ott, mindig jókat eszek, a legjobb hely szerintem egész pesten!
2014. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!