Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Határtartás vagy bunkóság?

Határtartás vagy bunkóság?

Figyelt kérdés

Együttélés, nem párkapcsolat, de jó viszonyban vagyunk.


Én a hozzávalókat veszem, akivek együttélek, az meg felhasználja az én hozzávalóm maradékát. Nem ajánlja fel, hogy majd visszaveszi, úgy kezeli, mintha közös lenne.


Bunkó vagyok-e, ha nem engedem, hogy használja, mert vegyen magának?


Ha felhasználja, akkor oda fut ki a helyzet, hogy mire nekem kéne ugyanaz a hozzávaló, akkor pont nincs, nekem újat kell venni, míg neki soha nem kell venni, mert mindig az enyém maradékát használja. Az én pénzemen.


Bunkóság ha nem engedem vagy egészséges határtartás?


jan. 1. 14:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az ő megközelítese ehhez, hogy én "sajnálom tőle"...😶
jan. 1. 14:17
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem bunkóság. Amit te vettél, az a tiéd. Ha engedély nélkül elveszi, az lopás.
jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kért rá engedélyt. Csak mondtam h inkább ne.
jan. 1. 14:21
 4/22 anonim ***** válasza:
3%

1 Igaza van.


Ha együtt éltek, egy háztartásba -közös. Természetesen ha teljesen külön háztartást visztek-akkor nem.

jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4 Ja és akkor csak azért mert egy háztartasban élünk az egyik fél vegyen meg mindig midnen hozzávalót, és 2 helyett fizessen, míg a másik meg mindent felhasznál, egyszer nem megy boltba, és nem fizet semmiért sem.
jan. 1. 14:24
 6/22 anonim ***** válasza:
3%
Akkor viszont ezt a kapcsolatot le kell zárni. Mert ugyanazt a valóságot nézitek.
jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem ugyanazt a valóságot. Pont a lényeges szó maradt ki.
jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hadd éljek már együtt valakivel akinél felhasználhatok mindent amit ő vett, mert egy helyen lakok vele!
jan. 1. 14:26
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Használd te is az övét
jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadja valahogy máshogy? Házimunka hogy van?
jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!