Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthet azért a "szomszéd...

Filigrán Liba kérdése:

Feljelenthet azért a "szomszéd", mert otthon fehérneműben tartózkodok?

Figyelt kérdés
Társasházban lakok, mellettünk egy másik társasház van, aminek az ablakából pont át lehet látni az én nappalimba. Nem szeretem a redőnyt lehúzva tartani, csak éjszaka szoktam. Egyedül élek és megesik, hogy ha hazaérek a munkámból ledobom a ruhát és csak egy bugyi és melltartó van rajtam. A másik háztömben van egy idős, olyan hatvanöt körüli férfi. Amikor reggel megyek dolgozni, mindig összefutok vele, több esetben is odaszólt nekem, hogy ha nem hordok otthon ruhát, akkor szólni fog a hatóságoknak, mert szerinte "szeméremsértést" követek el és sértem a lakóközösség jó ízlését! Kerülöm a konfliktust, de annyit már megjegyeztem neki, hogy otthon a saját lakásomban azt csinálok, amit akarok. De szerinte én azzal, hogy "mutogatom" magam nem tartom tiszteletben a lakóközösség szabályait. Elmondanám, hogy egyedül ő lát át, senki más.

jan. 7. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Otthon azt csinálsz, amit akarsz. Ha közterületen meztelenkednél, az lenne szeméremsértés.
jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak szórakozik veled..eszébe nincs jelentgetni..:D A kisöregnek ingyen bérmentve rendbe rakod a vérnyomását és még kapja a fiatalitószérumot is:D


No de komolyítsunk: Csinálj valamit, hogy ne tudjanak belátni. Vagy öltözz fel. Ha nem akarod hogy a fazon komoly udvarlásba kezdjen..mert igen csak közelit hozzá szerintem.

jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

1. Van rajtad ruha, nem anyaszült meztelenül vagy.

2. Saját lakásodban azt viselsz (vagy nem viselsz) amit akarsz, ha full pucér lennél ahhoz se lenne senkinek köze. Ha nem tetszik neki ne nézzen oda.

jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha fönt van egy függöny,akkor nappal az is csökkenti a belátást a lakásba.Nem szükséges a redőnyt leereszteni..
jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Azért nem teljesen azt csinálsz amit akarsz, az ablakban mutogatni magad pucéron szándékosan minimum közszemérem sértés. Én sem örülnék, ha a gyermekem a földszinten lévő meztelen és/vagy szexelő nézne, mert "ők azt csinálnak amit akarnak a négy fal között".
jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
#5 tipik szülő, aki azt hiszi, mindenkinek az ő gyerekéhez kell igazodnia. Mindenki azt visel otthon, amit akar, ha pucérkodik, pucérkodik. Attól, hogy ez téged zavar, még joga van hozzá.
jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

Bennem nagyon megragadt gyerekkoromból szomszéd pasi pucérkodása 🤢

Szerintem emiatt is húzom el este mindig a sötétítő függönyt, ha villanyt kapcsolok.

jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok pucéran soha. Csak a fürdőszobában, de oda nem lát senki. Bugyi és melltartó mindig van rajtam.
jan. 7. 21:23
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A házadon belül azt csinálsz, amit akarsz. Mivel nem udvarról van szó (ahol gátolnod kéne a belátást) ezért ez is simán belefér. Sőt, akár pucér is lehetsz, de nyugodtan megmondhatod a nagyszájú fszjankónak, hogyha fenyeget, te jelented fel. Meg azért is, mert utánad leskelődik. De minimum felhívod rá a közösség figyelmét.
jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
De egy csipkefüggönyt, ha felraksz, már nem látni be
jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!