Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy szomszédunk aki...

Van egy szomszédunk aki folyamatosan hangosan hallgatja a zenét,mit lehet tenni?Szép szóból nem ért,csak azért is csinálja.

Figyelt kérdés
Többször tettem már bejelentést,az utóbbi 2 alkalomnál amikor a rendőr kint volt akkor azt mondta hogy szerinte nem hangos (persze mert jóban van az illetővel).Rendőrségnél indithatok emiatt eljárást?Van több hangfelvételem is amin hallatszik hogy mennyire hangos,ezt gondolom elfogadják bizonyitéknak.Legutobb ő jelentett fel engem zaklatásért,mert hogy kihivtam rá a rendőröket,de én erröl semmit nem kaptam,pedig ez már 1 hónapja volt,van rá esély hogy ebből lesz valami,vagy ezt az ügyet esetleg törölték?Ha mégis lesz akkor gondolom bizonyiték gyanánt nekem adnának igazat.

dec. 21. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen elmérgesedett viszony ritkán szokott helyben megoldódni, inkább csak jobban mélyül. Ha nem emiatt, majd vitatkoztok más miatt. Szerintem a megoldás a költözés.
dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem halad meg egy bizonyos határt akkor semmit nem tudsz csinálni, nem érdekel konkrétan senkit. Belekezdhetsz egy szomszédi egymás szopatásba max, de annak meg semmi értelme és hosszú távon csak rosszul jársz vele.
dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ebben vagyok en is, de nőként nem merek szólni 10 c típusúnak :( megbolondulok tőlük, úgy érzem. Ha nem a zene, akkor ordibálnak, járkálnak éjjel nappal. Sosem dolgoznak. Költöznék, de egyelőre nincs hová és miből.
dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs megoldás sajnos. A magyar jogrendszer ilyen.
dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pénzes Proli ***** válasza:
37%
Legalább mulatós?
dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Dobd be az ablakot egy féltéglával, utánna fuss el. Biztos elhalgat a zene.
dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: bűncselekményre való felbujtás is bűncselekmény, ugye tudod?
dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aztán még ő fizessen meg legyen rendőrségi ügye a kultúrálatlan bunkók miatt?
dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
u.
dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem hangos a zene.
dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!