Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem a szomszédokat,...

Feljelenthetem a szomszédokat, amiért hangosan szexelnek?

Figyelt kérdés

Olyan hangosan csinálják az egész lépcsőház tőlük zeng. Van, hogy éjfélkor, nem mintha nappal kevésbé lenne zavaró. A másodikon laknak, én az elsőn, zárt ajtóval, ablakokkal hallom.

Nem értem, hogy nem jelentette még fel őket valaki, vannak közvetlen szomszédaik is, fogalmam sincs azok hogy bírják ezt hallgatni.

Valószínűleg új lakók lehetnek, nem rég kezdődött ez az egész.


Vagy ez tök oké, társasházban üvöltve szexelni? És engem csak azért zavar, mert irigykedem, amiért nekem nincs nemi életem?



jan. 8. 07:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

A mi szomszédunk fúr farag,flexel,vakaput 6-kor be bacca,aztán az asszony is.

Inkább kefélnének,annak jobban örülnék.

jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
63%

Azért nehéz ügy, mert saját lakásban/bérleményben jogod van úgy szexelni, ahogy akarsz.

Egy rendőr majd leméri, hány decibelt ér el a zajszint a lakásodban? A fúró hangosabb.

Vagy beleírják a házirendbe, hogy este tíz után nincs szex? Ilyet se lehet.

A kommunikáció az egyetlen járható út, de vagy figyelembe veszik vagy nem. Ugyanis a másik oldalról kellemetlen arra figyelni, hogy hallják-e a szomszédok, amikor épp orgazmusod van.

jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%

"Ugyanis a másik oldalról kellemetlen arra figyelni, hogy hallják-e a szomszédok, amikor épp orgazmusod van."

Kellemetlen vagy sem, az összes többi lakó meg is tudja oldani, csak az az egy pár nem. A közösségi együttélésnek vannak szabályai, amelyek mindenkire egyformán érvényesek. Ha nem tudnak normálisan, kulturáltan szeretkezni, mint mindenki más, akkor költözzenek tanyára és ott úgy visíthatnak meg üvölthetnek a vadonban az orgazmustól, ahogy akarnak. Amúgy meg van igazság abban, amit írsz, nem is kevés, de na. Azért ne 1 pár miatt szívjon már mindenki a házban. Mindenkinek van orgazmusa, nem csak nekik, mások is meg tudják oldani kulturáltan, talán nekik is sikerülhetne.

jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 gabor49 ***** válasza:
27%
ha azt akarod hogy kirohojenek jelentsd inkább élvezd amit hallasz
jan. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Milyen döntésre jutottál végül Kérdező a válaszokat olvasgatva? Esetleg vársz még további ötleteket is?


Melyik tetszik a legjobban? Melyik leírást fogadnád meg?

jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ha megint hallom őket, akkor bedobok egy levelet a postaládájukba. Az lenne a kérdésem, hogy a levélben azért lebegtessem be a rendőrséget vagy csak kérjem meg őket? Nem tudom ilyen embereknek mit ér a szép szó.
jan. 9. 08:42
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Közös képviselője nincs a háznak egyáltalán? Neki legalább háromszor meg kellene kérnie őket, hogy halkabbra fogják a hangjukat.


Esetleg önkormányzat, kormányablak. Ha fiatalokról van szó (fogamzóképes női fél) akkor a családsegítő szolgálat is szóba jöhet. De ez utóbbitól inkább távoltartanám magam, ha egyedülálló lennék.


Szokott lenni területileg illetékes jogi segítségnyújtó szolgálat is. (Mindjárt a rendőrséggel nem kezdeném azért!)


Esetleg bármelyik kormányon lévő párthoz is fordulhatsz. Aki szimpatikus, annak a lakossági fórumjára járjál el szorgalmasan, kérjél időpontot személyes ügyfélfogadásukra.


Nehogy a végén Te jöjj ki rosszul Kérdező, mert ők találnak valamilyen hibát benned, vagy egyéb kifogásolnivalót a körülményeidben! (A rendőrség legalább a 15.-dik helyen legyen ebben az esetben, de inkább sokadik...)

jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%
Jól teszik,egészségükre. Te meg bird ki,nem halsz bele. Meg a többi szomszéd sem.
jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%

"Nem tudom ilyen embereknek mit ér a szép szó."


Mégis milyen embereknek? Semmit nem tudsz róluk a világon, te írod, hogy valószínűleg új lakók, úgyhogy még látásból se nagyon ismered őket... Lehet, hogy fel sem merül bennük, hogy ennyire kihallatszódhat.


Miért akarsz rögtön ellenséges és agresszív lenni? Miért olyan lehetetlen gondolat normális stílusban rájuk kopogni, vagy cetlit hagyni, ha nem mersz kiállni?

jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Társasházban, ahol azt is hallom, ha fingik a szomszéd? Nekik is vannak közvetlen szomszédaik, nehogy már ne tudják mennyire áthallatszik minden. Szerintem szándékos provokálásról lehet szó. Gondolják a birkák úgysem mernek szólni. És úgy látszik igazuk is van, én sem merek szólni, de majd írok egy szép levelet akkor.

Köszönöm a válaszokat!

jan. 9. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!