Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 5 lottó főnyereményéből hova...

5 lottó főnyereményéből hova lenne érdemes elköltözni új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
jan. 10. 09:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as voltam. Jó azért Thaiföldön vigyázni kell a lányokkal, nehogy valami olyan legyen a gatyájukban ami normális lányoknak nincs
jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20:

Igazából nem biztos hogy jobban kijössz úgy, mivel ha európai szintű szolgáltatásokat akarsz, akkor máris mélyebben a zsebedbe kell nyúlnod.


Én azért választanám amellett hogy imádom a hegyeket, Ausztriát vagy Észak-Olaszországot, mert oké, a lakás drágább lenne mint Thaiföldön, de egy jól kipített infrastruktúrát használhatnék, ha bajom van, jó egészségügyi ellátást kapnék, ha gyereket vállalok, jó sulib járhat, a bolti élelmiszerek, a vendéglátás minőségbiztosított, ellenòzött, egy rakás szolgáltatást gyakorlatilag államilag dotált áron vehetnék igénybe, pl. ha úszni támad kedvem, kifizetnék 5-10 eurót egy hétköznao napközben üres uszodáért. Ha hasonló életszínvonalat akarnék elérni Thaiföldön, az én kényes európai igényemnek megfelelő dolgok mivel rétegigények ott, drágábbak lennének.

febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-es jó bevallom, igazából csak a kukis lányok miatt költöznék Thaiföldre, lebuktam.
febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!