Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pszichopata szomszéddal mit...

Pszichopata szomszéddal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Külföldön lakom, felettem lakik egy 40 év körüli nő, mellettünk a 2 öreg tulaj.

Ismerősök laktak itt korábban, annyit mondtak, hogy kicsit fura a csaj. Pár minimális beszélgetés után rájöttem, hogy kicsit fogyatékos. Hangokat ad ki, látszik rajta, hogy valami nem oké ahogy megy, ahogy néz maga elé. Lehet vele beszélni, nem down-szindrómás szerintem mert egyedül ellátja magát és dolgozik valahol.


Tavaly egyszer hallottam, hogy sikoltozik, pánikba estem de nem mentem fel hozzá, de tudtam, hogy egyedül jött haza. Most ez az állapot mindennapossá vált számára, vasárnap jöttem vissza és az egy hét alatt vagy 5x hallottam, hogy sikoltozik mikor hazaér.

Ezek ilyen rövid, fájdalmas sikolyok, olyan mintha leszúrnák vagy nem tudom. Abszolút horrorfilmbe illő.


Ezt csinálja órákon keresztül (nem folyamatosan persze, van mikor 10 perc szünetet tart), dübörög a lakásban, valami kopogást hallok mintha ütni a falat vagy nem tudom és közben üvöltözik


Engem nem érdekel mit csinál ha nem hallom de ez baromira idegesítő és ijesztő. Beszéljek a tulajokkal, hogy ők beszéljenek vele mi a baj? tuti ők is hallják. Én nem akarok vele beszélni egyáltalán. Meg lehet nehéz időszaka van, de minden napom azzal telik, hogy hazajön 18:00-kor akkor 20:00-ig ezt csinálja. Eddig hála istennek éjszak nem csinálta.



jan. 21. 18:26
1 2 3
 1/29 jpeacefuler ***** válasza:
48%
Beszélj a nővel egyenesen. Kérdezd meg, hogy mi a baj, hátha tudsz segíteni, meg ilyesmi... Egy próbát megér.
jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Miért tartasz attól, hogy beszélj vele?
jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Hívd a Warren házaspárt, mert démonűzés lesz valószínűleg.
jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Mert mit tudnék egy szellemileg visszamaradt embernek segíteni? az ilyennek szakember kell, gyógyszer vagy kezelés


Ha valaki ilyen szinten beteg, hogy minden nap sikoltozik munka után annak a legutolsó dolog hiányzik, hogy valaki bekopogjon, hogy mi a fene van...

jan. 21. 18:55
 5/29 A kérdező kommentje:

#3

Tegnap komolyan elgondolkoztam, hogy mi van ha nem is ő sikoltozik hanem valakit fogva tart :D

jan. 21. 18:56
 6/29 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Amúgy, az is lehet. Érdemes lenne kideríteni, lehet, hogy vki bajban van és segítségre szorul.
jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kell venni. Szólj a rendörségnek, hogy sikolyokat hallottál a lakásból, nézzenek utána.
jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Ha számon kér ez a csaj, hogy ráküldted a zsarukat,akkor annyival lerázhatod, hogy azt hitted ő van bajban.
jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy - bármiféle ismeret nélkül - már a kérdésben kinevezted "pszichopata szomszédnak"...

Manapság ilyen, "divatos" kifejezésekkel szoktak dobálózni.

jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha valakit fogvatart, akkor tenyleg lehet pszichopata. :D

Egyebirant ha onmaga csinalja, akkor nem pszichopata, csak pszichiatriai beteg. Nem ugyanaz. :)

jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!