Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hová költöznél el Magyarország...

Hová költöznél el Magyarországról?

Figyelt kérdés
jan. 24. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal lennék, akkor nagyon sok helyre.

Pl.

Dánia, Finnország, Görögország, Belgium, ...

jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én Palau-ra mennék.
jan. 24. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Belize az álmom 🏝️
jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Új-Zélandra
jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Valami politikailag se nem "nyugat", se nem "kelet" helyre. Nem tudom, létezik-e olyan. Talán Japán és környéke, bár a kultúrának nem vagyok nagy rajongója, de ők legalább nem elmebetegek.
jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
5-ös, találkoztál/dolgoztál már japánokkal? Nem akarok kötözködni, de a kijelentésedet gondold át. Én nem ajánlom Japánt.
jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én Svájcba költöztem :)
jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os mi a gond Japánnal?
jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ausztria vagy Németország.
jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Japánnal, és úgy a japánokkal leginkább az életfelfogásuk a baj. Ha csak nem vagy munkamániás, megrögzött teljesítménykényszeres, aki a tökeletésnél lejjebb soha nem ad alább, és ezért akár megszakadni is képes - én nem próbálkoznék.

Az ottani mentalitás szerintem gyilkos. Egydzerűen kizsigerelik magukat kezdve az iskolától, túl az egyetemig, tovább a munkahelyen. Emellett elég rasszisták is. Nem túl befogadó közösség, főleg, ha ázsián túlról érkeztél. Nézz és olvass utána! Találsz bőven anyagot róla. De ha lehet, ne cikkeket olvass, hanem magánemberek beszámolóit kezd el talmányozni.

jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!