Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez valami új facebook trend...

Ez valami új facebook trend lenne? Sokadjára látom.

Figyelt kérdés
Hogy helyi csoportba valaki képes befotózni a kutyakakit, és kiposztolni. Ez mi? Nálunk hülyültek meg ennyire az emberek, vagy más is találkozott már ilyennel? Most pár év alatt ez már a sokadik ilyen fotó és komment a helyi csoportokban. Hát nem normális!

jan. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleménye.

Mindent elárul arról, aki kirakja.

jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de miért kell nekünk ez látni? Miért kell nekünk ezt elviselni? Én nem akarok több kutyakakit látni!
jan. 24. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg össze kellene szedni, és kidobni, nem csak otthagyni. Gondolom erre akarják felhívni a figyelmet
jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés milyen kontextusba fotózza be. A kutyaszart illene összeszedni és nem otthagyni a járda kellős közepén.
jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát mondjuk kakit kirakni nem túl jó, inkább a helyszínt kellett volna.

GOndolom te se örülnél, hogy szarszág van a házad körül, vagy belelépsz véletlenül valahol...

jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

#2:

Most hiába hisztizel, mint egy óvodás, amíg nem mindenki szedi fel az ölebe után, addig sajnos még nagyon sokáig fogsz látni.

jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én élőben is undorodom a kutyakakitól mert tök undi. Azt akarom én is hogy felszedjék, de könyörgöm, valaki ezt lefotózza és képes feltölteni a facebookra? 🤣 Hát múltkor is meglátom vacsora közben majdnem kidobtam a taccsot 🤢 Még feltölti a facebookra is a kutyakakit istenem, micsoda emberek vannak!
jan. 25. 00:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az elgázolt macskákat is posztolom
jan. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!