Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet ez a trend mostanában?

Mi lehet ez a trend mostanában?

Figyelt kérdés

Legelőször a buszon láttam fiatal fiúk körében, hogy egy kis fém dobozkát vesznek elő és olyan mintha mentolos cukorka lenne benne. Nem is figyeltem volna fel rá, ha nem úgy beszélnek róla, mint valami nehezen beszerezhető dologról. A pláne az egészben, hogy egy másik srác, aki nem velük volt, egyszer csak leszólította őket és elkért ebből a cukorból, majd a hátsó fogínyéhez ragasztotta. Fura volt az egész szituáció, mert egy mentolos cukorért egy idegent csak nem szólítok le.. Egyébként olyan 15-16 körül lehettek.

Tudjátok esetleg, hogy mi lehet ez a cucc? Csak valami gyerek hülyeség vagy komolyabb?



nov. 11. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lehet, hogy ez?

nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Snüssz?
nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Durva lenne ilyen korban, de szerintem nem ez a kristályos meth volt.

Még plusz infó amit kihagytam, hogy valami Nüsz-t emlegettek. Lehet így hívják, de nem találtam erről infót a neten vagy lehet félre hallottam.

nov. 11. 09:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Valószínű a snüssz, nagyon köszi!
nov. 11. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
baszki az drog volt 🤣🤣
nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Snüssz. Sajnos már általános iskolában is használják a gyerekek.


"Porózus, dohánykeverékkel teli tasak, amelyet a felhasználók a felső ajkuk alá tesznek, ahol a nyál felszabadítja a nikotint, amely a fogíny vékony bőrén keresztül felszívódik a véráramba. A hatás erős, azonnali és füstmentes."


Itthon elvileg nem lehet benne dohány, hanem szintetikus módon adják hozzá a nikotint. A hatás gondolom így hasonló.

nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen hatása van?
nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván ugyanaz, mint a cigiben lévő nikotinnak.
nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Snüssz, ez olyan mint a régi tradícionális dohányrágás. Intenzívebb és erősebb a hatása, rendesen megszédülsz főleg ha nem vagy dohányos. Előnye hogy nincs szaga, és hogy az ínyen át erősebben szívódik fel. Hátránya hogy tönkrevágja hosszútávon az ínyt és a fogakat. És mivel nikotinról van szó, ugyanúgy addiktív (ezt sose becsüljétek alá hogy csak cigi és legális), ráadásul a keringést is rombolja.
nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm használta.

Nagyon gázosak voltak a fogai.

nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!