Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiatalok (18-30 év közöttiek)...

Fiatalok (18-30 év közöttiek) ti is reményvesztettek vagytok?

Figyelt kérdés
Lakás vásárlást illetően? Én 25 éves vagyok Németországba dolgozom már 4 éve keményen... És eddig 7 milliót forintnyi eurót tudtam félretenni,ami valljuk be kevés egy lakás vásárlására... Mint itt, mint otthon ,van egy alacsony fenntartású autóm ami kezd kezd rozsdásodni, milliméter helyen, a fizetésem 1550 euró ebből 300 a szoba, egy újabb autó még részletre is sok. Ha azt fizetném nem tudnák gyűjteni. Ti hogy oldjátok meg? Vagy inkább már feladtátok?

jan. 27. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Még 4 év és vehetsz egy fél panelt
jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Ennyit itthon is simán megkeresel a némettudásoddal.
jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Én nem. De én kivételesen jó helyzetben vagyok.
jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
25 evesen 400k-m volt, annyira azert nem allsz rosszul
jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Nincs gond, várok hogy megörököljem a házat, addig meg eltengődök albérletben. Mire ez megtörténik talán öcsém is elpatkol mert dohányzik, de ha nem is, gyereke nem lesz mert b...i, így az enyém lesz teljesen. Aztán ha túl nagy nekem és nem tudom fenntartani majd eladom és veszek egy kisebbet. Manapság sajnos csak ez működik.
jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Mit kell ennyire pörögni a saját ingatlan témán? Ez ilyen kelet-európai berögződés, hogy anélkül nem ér semmit az életed. Én albiban élek, de megvan mindenem, van pénzem nyaralni, szórakozni, vannak barátaim, családom, hobbijaim. Mit legyek boldogtalan? Majd öröklök három házat, de addig biztos nem fogom 50 milliós hitelbe verni magam.
jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Seila ***** válasza:
36%

Munkába ölöd az éveidet hogy aztán megvehess lakást, autót magadnak, aztán újra kezdheted elölről mert egy filléred sem marad.

Nem tudom, mostanában divat lett ez a "saját lakás, ingatlan" mánia.

jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogy lehet egész életemben úgy el I hogy nincs saját ingatlana az embernek.. egész életemben olyan ingatlanban élni ami nem is a miénk.. ( albérlet)
jan. 27. 17:40
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van2 kocsim ,igaz örököltem
jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Fiatal vagy. Fejlődni kell.

Most éld meg a fiatal éveidet.

Ne 40-50 évesen akarj majd 20 éves lenni.

jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!