Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Értesítsem a kivitelező céget?

Értesítsem a kivitelező céget?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy a saját felelősségemet elismerem, nem erről szól a kérdés.


Az utcánkba felújítják a járdát lassan két hete és munkagépek meg macskakövek hevernek mindenütt, ennek okán a kivitelezőcég felfogadott biztonsági őröket alkalmaz aki 0-24 ül a házunkkal szemben egy autóban.


Szombaton elég erősen bealapoztunk és mivel nem szoktam inni így egy kicsit berugtam.

Elindultunk bulizni, a taxit vártuk a ház előtt, ami sajnos késett, bennem meg dolgozott az a rengeteg sör és mivel részeg is voltam, éjfél is volt, igy megálltam a ház előtti fánál pisilni, de nem a munkaterületen.


Erre a biztonsági őr kiszállt a kocsiból és elkezdett velem üvöltözni - én nem sokra emlékszem, de a barátaim elmondása alapján csúnyán beszéltünk egymással.


Ma mentem a boltba, eltelt azóta vagy 3 nap és megállított a ház előtt egy számomra ismeretlen ember és fenyegetően felém állt, hogy “kérjek bocsánatot mert k*rva anyáztam”. Ekkor osszeraktam, hogy ez a múltkori biztonsági őr az, aki ma megint szolgálatban van.

Megkértem, hogy hagyjon békén, indultam a dolgomra és fel utcán át követett és magyarázott, hogy “meg fogom meg ezt bánni”.


Gondolkodtam rajta, hogy jelzem a kivitelezőcégnek, nem szeretnek mindennap rettegni, hogy a sértett kolléga mikor fog nekem jönni a saját utcámban, de azért kirúgatni nem szeretném, vagy egyéb komolyabb kárt okozni neki.

Mi a véleményetek, mit csináljak?



jan. 29. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem kérsz bocsánatot, ha egyszer mások is megerősítik hogy túl bátorra ittad magad és lehet alapja az őr problémájának? Nem rettegni kell, nem a háta mögött felnyomni hátha még retorzió is éri, csak azt csinálni amire kértek (felszólítottak).
jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Inkább szokj le az ivásról, ha arra sem emlékszel, hogy mit csináltál.
jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nyugodtan szólj, aztán rúgják ki a fenébe. Minek játssza az önkéntes rendőrt? Nem a munkaterületen voltál, semmi köze sincs hozzá, hogy mit csinálsz.
jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Túlbuzgó önérzetes biztonsági őr. Remélem kirúgják.
jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
cool story bro
jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kerj bocsanatot a c type allampolgartol.

Az a legegyszerubb es legolcdobb. Esetleg adhatsz neki egy doet/bort/tepdi sutit stb.


Ha osdzever,kimaradsz a munkabol honspokra. Ha fogad hullik akkor az millas koltseg.


A bocsanatot kerek mondat ingyen van.

jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Varjal,en Bp nelvarosaban macskskoves utcan setaltatom a kutyat es nagyokat pisil kakil ott. Senki se szolt sose. Igaz en no vagyok. A kakihalmot ossze szoktam szedni zacsiba es ha talalok szemetest is,akkor abba dobom.
jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!