Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha a szomszéd...

Mit csináljak ha a szomszéd folyton átjön apámhoz hogy csinálja meg neki a vérnyomásmérőjét?

Figyelt kérdés
A szomszéd minden héten kb 3-4x átjön hogy apám csinálja meg neki a vérnyomásmérőjét! Ezzel nem is lenne semmi baj, csak apám már kb 50x megmutatta/elmondta neki hogy kell csinálni! Nincsen nyugtunk tőle! Ahogy elmegyünk pl vásárolni és ahogy látja hogy parkolunk be a kocsival már szalad kifelé és addig nem megy el amíg apám meg nem csinálja neki! Ugyan így bejön a házba és nem megy el, még akkor sem a apám nagy nehezen elküldi. Egyébként egy 60-70 éves nőről van szó és még mielőtt letámadnátok van egy fia és amikor egy hétre elmentünk otthonról akkor meg tudta oldani? Vicc. És mindig mondom apámnak hogy küldje el ha jön de nem küldi! Pedig az a nő már párszor feljelentett minket pl azért mert amit hoztak fát télre azt az udvaron tároljuk! Mit kellene csinálnom? Esküszöm ha ma is átjön én fogom elküldeni!
febr. 5. 15:42
 1/6 anonim válasza:
90%
Szerintem bejön neki az apukád 😅
febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Egyszer kellett volna megcsinálni normálisan azt a vérnyomásmérőt és akkor ez nem lenne.
febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megint átjött 💀 nem mertem elküldeni 😩
febr. 5. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigye el rendes szakihoz, apád meg szedje össze a tkét és küldje el a francba a szomszédot.
febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Seila ***** válasza:
Na és anyud mit szól hozzá a ügyhöz? Nem féltékeny? 😛
febr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyumhoz nem jön mert ő mindig elküldi de apukám olyan kedves hogy nem küldi el pedig mindennek elhord minket
febr. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!