Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bicske milyen hely, élhető...

Bicske milyen hely, élhető város? Ha onnan Tatabányára akarok naponta ingázni tömegközlekedéssel, akkor annak megfelel?

Figyelt kérdés

febr. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég meleg. A narancs jól megterem ott.
febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A péróban leginkább cigány származásúk laknak, fontold meg, ha az lenne a célpont. Egyénként biztonságos, rendszeresen járőröznek a rendőrök is.


A Bicske szíve park nagyon jó: futópályával, uszodával, szokásos edző-rúd-cuccal. A tatabányai könyvtár jobb. Az orvosi ellátásról nem tudok mit mondani. A kertváros felé van több nagyobb bolt, de a lakótelepen is van zöldséges és kis abc.


Vonattal járhatsz TB-ra nagyon kényelmesen (20-30 perc kb?). Két megálló is van Bicskén, de nyilván te tudod megnézni (pl. google mapson), milyen messze vannak. Leginkább gyalog járhatnál a vonatig. Busszal is lehet menni mindenfelé.

febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
*Egyébként
febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Illetve ha autód van, azzal tudsz normálisan közlekedni, nem csak barázdáink vannak :)


Bicske-Budapest irányba szoktam ingázni, arra a vonat nagyon tömött reggelente. Tatabányára csak napközben szoktam menni, ez alapján mondtam elhamarkodottan, hogy nagyon kényelmes a vonat. Nem tudom, hogy arra mennyire van tumultus reggel.

febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha úti célod Bicske,

Legyen nálad bicska. ,😀

De soha nem jártam ott, biztos jó hely.

febr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!