Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újépítésű környéken miért pár...

Újépítésű környéken miért pár milliós autókkal járkálnak?

Figyelt kérdés

Most költöztünk be egy új lakóparkba,ahol családi meg iker házak vannak.


70 milliótol kb 90ig vannak családi házak hirdetve és akkor a már meglévő szomszédaink ilyen kis pici pár milliós autókkal járkálnak.


Házra tellett,kocsira meg már nem?


febr. 21. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy cucc a toyota
febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én naygon iligy vagyok rád kérdező
febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy az ingatlannak csak nő az értéke,stabil, a kocsinak meg rohamosan csökken évente az ára. Szóval kidobott pénz, mintha milliókat égetne el egy máglyán évente, plusz egy szép napon totálra töri valami balfék és kuka az egész, vagy hatalmasat veszt az értékéből a kikalapált kocsi. Akkor már egy olcsó autó vesszen kárba, annak egy idő után már nincs hova csökkenjen az ára.
febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy szaros C-HR-el nem lenne nagy arcom.
febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek áll fel a nagy, drága kocsira. Én is megengedhetnék magamnak 6-8-10 milliós kocsit, de mégis boldog vagyok a 10 éves skodámmal és 20 éves alfámmal. Valószínűleg a chr- ed kezdőrészletét nem adná pedig ki a kettő
febr. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!