Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen ingatlant vásárolnátok,...

Milyen ingatlant vásárolnátok, Csepelen egy nagyobb, új építésű társasházban a pláza mellett, vagy egy kisebb, rosszabb állapotút a Keleti környékén?

Figyelt kérdés

Kompenzálja a kicsit körülményesebb bejutást és a csúnyább környéket a nagyobb alapterület és szép lakás? Vagy érdemesebb a város egy frekventáltabb helyén nézelődni, mégha kisebb és csúnyább körülményeket rejt magában?


Tudom, ez alapvetően személyes preferencia kérdése, de hátha vannak számomra még nem ismert szempontok is. Elég régóta figyelem a piacot, nem nagyon sikerül dűlőre jutni.


Csepel fejlesztésével kapcsolatban mit érdemes tudni? Szvsz a főváros növekedésének hely hiányában délre, csepel irányába kéne mennie, persze előbb a közvágóhíd környéke következik, de közép-hosszú távon Csepel üres részei be lesznek építve, hév bővítéssel együtt. Kérdés, hogy ez mennyire álomszerű :)


Kiadás, eladás is fontos, mert nem ott szeretnék megöregedni.


Köszi a válaszokat


2019. márc. 17. 18:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Talán itt olvastam egy szellemes kommentet, miszerint Csepel lehetne Bp. Manhattane, amivel egyetértek. Sajnos alaposan szétszabták a ronda, elavult, kihasználatlan iparterülettel.
2019. márc. 17. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért csak ez a két opció? Egyiket sem választanám.
2019. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem csak ez a két opció van, csak msot épp ezeken a helyeken van 1-1 lakás ami relatíve jó. Melyik kerületre gondolsz egyébként? Mivel a pénztárca véges (~30 misi), minden nem jöhet szóba.
2019. márc. 17. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Csepel tele van cigánnyal és egyre több van. Keleti környéke is rossz hely. Egyiket se választanám. Inkább kicsit kintebb mennék, pl Zugló
2019. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Uhh Keleti az nagyon gáz... mocskos putri az egész. Undorító.

Tényleg menj picit kijjebb, Zuglóba.

2019. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem újépítésű lenne, hanem tégla, akkor Csepelen vennék.

(A nagy belmagasság és a magasabb páratartalom fontos nekem az otthonomban.)

2019. márc. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A hirdetési linkeket megmutatod?
2019. márc. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Csepelről a pláza mellől kb.15perc és bent vagy pesten. A keleti környéke (meg az egész 7.kerület) hozzá képest egy kutyasz@ros kotvány, lepusztult lepra házakkal.
2019. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm a Keleti környékén lakik. Én sokáig éltem Csepelen, most sem sokkal távolabb. Akárki akármit mond, én szerettem, pedig tipikus panelt béreltem, a ház tele volt lepattant emberekkel.

Lehet, hogy koncentráltan több a c, mint egyes belvárosi kerületekben, ahol azért több emberfaj vegyül, hisz többnek van arra dolga, de engem sosem ért semmilyen attrocitás Csepelen. Éjszaka, egyedül, hazafelé fiatal nőként sem. És nem is láttam semmilyen balhét.

Ellenben a tömegközlekedés a város felé remek és a pláza környékén kifejezetten megkapni mindent, amire az embernek szüksége lehet.

Kicsit szocisabb, kisvárosiasabb a légkör, ez tény.


A Keletinél kicsit polgáribb, nagyvárosiasabb, ott viszont rengeteg a csöves és a jött-ment. Állandó nyüzsgés, jövés-menés, sosem látod ugyanazt az arcot kétszer. Nekem az a környék nem szimpatikus, egyáltalán, tehát lehet elfogult vagyok, de én Csepelre voksolnék. És még az árak is jobbak valamelyest.

2019. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ hol dolgozol, és mennyire vagy otthonülő.

Csepelről nehézkes bejárni, hétvégén is fél óra kocsival.

Keleti körül vannak jobb és kevésbé jó utcák, sőt, házanként változik, hogy érdemes-e ott vásárolni.

2019. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!