Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik az erdőben, erdő mellett,...

Akik az erdőben, erdő mellett, ritkán lakott, gyér közvilágítású helyen laknak, azok nem félnek éjszaka?

Figyelt kérdés

febr. 25. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mitől kellene? Medvedisznóember?
febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

En feltem, de csak azert mert egyszer egyedul voltam otthon es a kameran lattam hogy egy faszi megprobal bemaszni a kapun.

10 ev alatt 2x vagtak el a kamera kabeljet. De alapvetoen volt kamera,riaszto, vereb😁 (es legalis onvedelmi fegyver) valami csak megallototta volna a betorot.

febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha megnézed a rablás-rablógyilkosság elkövetési helyeit, nem találsz különbséget, hogy hol követik el, ugyanúgy előfordul sűrűn lakott helyeken is. Inkább a közös pont ezeknél az, hogy alkalmaztáL valakit pénzért valamilyen munkára, vagy kisegítettél anyagilag valakit, ezért azt gondolta, hogy van ott több is, amit mindenképpen el kell venni.
febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Utoljára gyerek korunkban féltünk sötétben hazafelé, egy erdős részen kereszül vezetett az út.

A rézfaszú baglyoktól, meg a gumifaszú bányrémtől (bányász falu volt) egyaránt tartottunk.


Volt egy legenda egy korábbi mutogatós emberről, aki állítólag ezen a részen még a mi időnk előtt meztelenül szaladgált, a lányok inkább tőle tartottak, hogy egyszer előkerül.

febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a Blaha aluljáró, az pl sokkal, sokkal veszélyesebb, mint az erdő...
febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Én egy ilyen házban nőttem fel, falu legszéle, földút, közvilágítás nem volt addig kivezetve (13 éves koromban aszfaltozták le meg telepítettek lámpákat). Leszartam, általában holdfényben is láttam annyira, hogy télen, suli után haza tudjak menni, ha mégse, arra az esetre mindig volt nálam elemlámpa, vagy a biciklim lámpájával világítottam. Mai napig simán elmegyek éjszakai túrára, akár egyedül is. Nem értem, miért fél bárki a sötétben, ugyanaz, mint napközben, csak nem süt a nap.

Egyszer történt incidens, de az fényes nappal: konkrétan fémgyűjtő drága testvéreink feltekerték és elvitték a kert végében található kerítést. Mind otthon voltunk, senkinek nem tűnt fel. Úgy derült ki, hogy a két nagytestű kutyánk úgy döntött, kihasználja a lehetőséget, és felfedező útra indul - a közeli kocsmáig jutottak, ahol az egyik az utca felőli, a másik a kert felőli bejáratnál pihent meg, a kocsmáros órák múlva hívta szüleim, hogy amúgy fasza forgalmat csinált neki, de már mindenki tökrészeg és elitta az összes pénzét, most már valaki begyűjthetné a kutyákat. Akkor tűnt fel, hogy nincs kerítés hátul, mikor körbejártuk a kerítést, hogy vajon hol szökhettek ki... Hát talán azon a 30m-es lyukon, ami tegnap még nem volt ott.

febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Bezzeg a drótgyűjtőkkel nem mertek ujjat húzni a kutyák.😁
febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

A részegek is átléphettek volna felettük, a világ legbékésebb állatai voltak, de nagy testűek és ezért féltek tőlük.

Sokszor vicceltünk azzal, hogy olyan "jó" házőrzők, hogy halálba nyalogatnák a betörőket. Valószínűleg így is történt.

febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Régen féltem, ma már egyáltalán nem. Valahogy nem tud érdekelni mi fog történni velem.

Attól se félek, hogy ne tudnám megvédeni magam.


Egyébként meg szerintem is a zsúfolt városban nagyobb esély van konfrontálódni.


A 40 évem alatt 4 alkalommal kötöttek belém, mindegyik fényes nappal volt Pesten, forgalmas helyen.


1 alkalommal betörtek hozzánk, szintén fényes nappal.


Egy kocsinkat is ellopták, ugyanonnan nappal.


3 alkalommal törték fel a kocsim, mindegyik a belvárosban volt. A 8., 5., 9. kerületben.


Sokszor járok elhagyatott helyen, de ott még sose történt semmi.

febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Seila ***** válasza:
92%

2

Milyen önvédelmi fegyvered van?


6

"Nem értem, miért fél bárki a sötétben, ugyanaz, mint napközben, csak nem süt a nap."


Nem a sötétség a probléma, hanem a sötét alakok, akik olyankor kezdik az illegális műszakot.

febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!