Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik az erdőben, erdő mellett,...

Akik az erdőben, erdő mellett, ritkán lakott, gyér közvilágítású helyen laknak, azok nem félnek éjszaka?

Figyelt kérdés

febr. 25. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
9-ről az jut eszembe, hogy az udvaron szabadon hagyott bringát sosem lopták el, míg egyszer délután kettő körül a Váci úti Tesco bringatárolójában U-lakattal lezárt biciklimnek meg 20 perc alatt lába kelt.
febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Erdőben élek 8 éve. Soha nem támadtak meg. Soha nem törtek be. Ellentétben a vasútállomáson fényes nappal már követett pedofil, amikor gyerek voltam. Szintén a vasútállomáson kiakart toszigálni egy roma,hogy menjek vele...
febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%
Rettegek.
febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért félnék az erdő mellett élni? Csend van, béke, nincs agyatlan szomszéd, aki pedig meg akar támadni, az a városban akár fényes nappal simán megteszi.
febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
a rézfaszú bagolytól muszáj...
márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát azért az se jó buli, hogy ki akarsz menni a pottyantós rötyire, és szembejön egy vaddisznócsapat vagy egy szarvas.
márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szeretném bejelenteni, hogy tegnap hat órán át sétáltam az erdőben a sötétben a sártengerben (balf.sz vagyok és nagyon eltévedtem túrázás közben), és

1) egy emberrel se találkoztam

2) egy őzzel találkoztam, aki elszaladt, mikor ráléptem az avarra

3) nálam volt elemlámpa, de egy ponton eszembe jutott ez a kérdés (korábban már válaszoltam rá), de basszus, ha én nem látok, akkor engem az esetleges támadóm hogy látna?

4) legnagyobb problémám az volt, hogy belesüllyedtem a sárba, elcsúsztam a sáron, és végül olyan saras voltam hogy nem akartak a HÉV-re felengedni, és a bejárati ajtóban le kellett vetnem a ruháimat, majd egy órán át mosni az agyagos sarat a hajamból.

Senkinek nem ajánlom, nagyon hülye ötlet volt, valószínűleg jövő héten újra megcsinálom, de a lényeg... Nem fog vaddisznócsorda, svájci farkas (azt úgy is kilőtték), meg Magyarországon nem honos barnamedve neked támadni, ha kimész este a saját birtokodra. Ezek amúgy is olyan állatok, hogy a kocsid elé kiszaladnak, a fényszóródba bámulva halnak meg, de ha egy ágra rálépsz az erdőben, ami az ő otthonuk, futva menekülnek.

márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt utolsó adom, nagyon szeretek éjjel erdőben fejlámpával mászkálni. Ott tényleg nyugi van sokszor térerő sincs és kevés olyan hülye van akivel találkozhatnék :D Az állatok meg szelídek vagyis félnek mert vadásznak rájuk az emberek szóval menekülnek.
márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az állatokról: Nekem erdő mellett van házam, eléggé gyéren lakott városi környezet. Addig, amig nem csináltattam vaddisznóbiztos kerítést, állandó volt a kertben a vaddisznócsordák jelenléte. Van egy video, amit a szomszédom készített, ezen 21 kisebb-nagyobb vaddisznó látható, amint a kettőnk közötti támfalon (kb másfél-két és fél méter magas) csak úgy szökkennek fel, és túrnak mindent vidáman.Azon kívül, látni az állatot nem láttam, de a hátrahagyott nyomait igen, hogy szarvas is jár, neki már a 2 méter magas vasháló sem akadály.Ja, és természetesen főleg éjjel jönnek.
márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyekre jó zoral kutya kell jobb ha kettő is,oda nem megy disznó szarvas stb.
márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!