Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amikor udvaromon tartózkodom...

Amikor udvaromon tartózkodom folyton "üzenget" nekem a szomszéd (ellenkező neműek vagyunk,az apám lehetne).közvetetten,gyakran szólogat be,de egyértelmű h engem piszkál.napernyőm alatt élvezném a saját birtokomat,de csípi a szemét.hogyan védekezzem?

Figyelt kérdés
átordít pl a másik szomszédomnak (kb a fejem fölött) hogy "bezzeg aki nem dolgozik", "van aki kint döglik és semmit sem csinál" meg hasonlók.elkerülöm őket,konfliktust nem szeretnék mert végleg megmérgezné a pici utcánk lakóközösségét,de tűrhetetlen ha forgó gyomorral megyek ki a saját kertembe, udvaromba.jön a nyár,nem engedhetem hogy pokollá tegye,sajnos nincs aki helyre tehetné a f@szt,h állítsam meg ezt az egészet?

márc. 1. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el magadban beszélni hangosan:

"Kint döglök, és élvezem!"

"Dolgozzon most az, aki eddig nem tette."

Stb.

márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pusztába kiáltott szóval de ahhoz kell kurázsi,mondjuk ilyen hogy na meg a 13-nyugdíj a sok naplopónak,már korán reggel részeg stb.....
márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Vsz mentálisan zavart. Semmi köze hozzá, mit csinálsz, és nem vagy köteles megfelelni neki. Esetleg feljelentheted zaklatásért. Ha rendes rendőrökkel találkozol, még sikeres is lehet.

Döntsd el: nem akarsz konfliktust és tűrsz évekig, vagy beleállsz és megszünteted ezt a cirkuszt. Nem mondom, hogy nem kell hozzá bátorság. Nőként nehéz beleállni a dolgokba, mert alapvetően szeretnénk jó kapcsolatban lenni a környezetünkben, de mennyit szükséges még lenyelnünk?

márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóljal vissza neki, vagy csak ints be. Abbol majd megérti. Mi is nemsokára költözünk, de már bemutatkoztak a szomszédok, így elhatároztuk, hogy qva magas kerítésünk lesz, és nem leszek rest megvédeni magam, nem engedem, hogy megmérgezzék az örömöm. Ha ők így, akkor én is úgy. Tedd te is ezt.
márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam a szomszédokkal,azt csináltam mikor kijöttek földhöz vágtam a kapát,gereblyét látványosan és be mentem,1-év kellet hozzá de már csend van.
márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan védekezzem?"

Sövény létesítése, belátásgátlót is rakhatsz a kerítésre. Füldugó használata.

Nem érdemes bosszankodni, visszaszólni, majd elcsitul magától ha rájön nincs reakció a 'beszólásaira'. Az ilyesmi csak addig érdekes míg azt látja, hogy téged zavar.

márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy rákezdenék jó hangosan, "Van, aki egész nap kint van, és a szomszédját lesi!" Stb. Olyanokat, amik rá illenek. az ilyet csak a saját fegyverével lehet legyőzni.
márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dongaben ***** válasza:
Én építettem a hátsó udvarhoz hullámpalából beton alappal kerítést. Nem volt olcsó, de esküszöm, megérte.
márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!