Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem zarhatom be a szoba...

Nem zarhatom be a szoba ajtaját és nem főzhetek reggel kávét de ő és a kölykei egész nap zajonghatnak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vettem meg a lakást semmit nem kellett ujitanom szerencsére tökéletes állapotban volt. De 3 tévém is van mind a 3 fel tettem a falra. Elkezdett a felső szomszéd ugrálni és kiabálni hogy hadjam már abba. Itt kezdődött minden. Azóta ha be zárom az ajtón rögtön ugrál hogy „kuss má" de neki a 2 idegesítő kölyke egész nap ugrálnak dübörgő a mennyezetem. Ha megmoccanok rögtön dubüg nekem. A férje minden este gitározik, és cigány nyelven énekel borzasztó hallani. Tegnap előtt reggel 6 kor felkeltem mentem kávét főzni és be zártam az ajtót hogy a nagy cicám ne mennyen ki a konyhába mert le löki a kávé főzöt. Akkor hallottam hogy azt mondja a csaj hogy ha még egyszer be zárom az ajtót le jön és feltesz a falra. Ezután szánt szándékkal be csaptam teljes erőből 4 szer az ajtóm. Nem mert le jönni. Soha nem mert le jönni. Soha nem is láttam. Ha fel akarok menni a vőlegényem rögtön magához szorít és nem enged. Én nem tudok hallkan élni, kávét innom kell az ajtóm be zárni. Eleinte tekintttettel voltam mindenkire fejhallgatón hallgattam a metál és rock zenét mostmár nem vettem egy 5.1 és azon hallgatom. Folyamatosan ugrál és hangosan mondja hogy le fog jönni, de nem jön soha pedig várom. Ma a férje a lépcső házban beszélt vele (mentek valahová) és mondta hogy jöjjön le bocsánatot kérni mert ez miatt üvölt a zeném a csaj meg úgy tett ha ő lejon én meghalok. Ki akartam menni hogy adok neki én erre a vőlegényem vissza húzott hogy hadjam mert engem fognak el vinni a rendőrök.
márc. 2. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Mikor énekelgetnek, tegyél be valami Egészséges Fejbőrt, vagy Titkolt Ellenállást
márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz vele, éld az életed. Főzd a kávét, nézd a tévét ... !Ha lejön és fenyegetőzik akkor hívj rendőrt.
márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát én azt mondom, megérdemlitek egymást, a kulturális szintetek is hasonló, erre csak hab a tortán, hogy ilyen vékonyak a falak, hogy a beszéd is áthallatszik.
márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyerek dübögés rhadt idegesítő, tény. Nálunk is ez van, néha kedvem lenne felrúgni az idióta kölyköt anyjával együtt, de szrnak bele, hogy ne rohangáljon a gyerek.


Sajnos nem tudsz mit csinálni.


Én fél hétkor kelek, zene be NEM hangosan, főzöm a kávét stb.

Jött már le, felébred a gyereke.


Oké, én nem fogok hullacsendben közlekedni tizenegyig!, míg a gyerek aludna. Így jártak, csak éppen én nem balfszkodásból dübögök, hanem mert reggel csinálom a dolgom.

márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!