Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolciakat kérdeznék elsősor...

Miskolciakat kérdeznék elsősorban. Mi az amivel megvagytok elégedve a városotokkal és mi az, amivel nem?

Figyelt kérdés
Miskolciak főleg, vagy átutazók. Lehet bármi. Minden válasz érdekelne.

márc. 3. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak olyan dolgokat tudok írni, amivel nem vagyok megelégedve: tömegközlekedés, úthálózat, tisztaság, közbiztonság, stb.
márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A tömegközlekedés katasztrófa.
márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nemaRendőrség ***** válasza:
75%

Alapvetően szeretek itt élni. Gyönyörű környék, pazar ivóvíz, remek egyetem, zseniális színház stb.


Közlekedést szerintem felesleges felhozni, sehol a világon nem boldogak az emberek sem az út minőségével sem a tömegközlekedéssel, sem semmivel. Nem kiemelkedően rossz.


Aminek én nem örülök hogy a város kezd "kiadó/eladó" lenni. Ha végigmegyünk az üzletek fele bezárt, másik fele fogalmam sincs hogy üzemel

márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szikszón lakunk, utálom Miskolcot. Egész Borsodot.
márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Munkanélküliség van. Akinek van esze az külföldre menekül innen, vagy (észak)-nyugat Magyarországra
márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Tavaly nyáron jártam ott Budapestről, általában véve egy kicsit lepukkantnak tűnt.
márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A környék tényleg nagyon szép, nagyon könnyen és olcsón lehet egy egy kirándulást csinálni, meg még egy szavazat a színházra, én nagyon szeretem. Az is sokat jelent, hogy minden barátom itt lakik, de ez ugye nem Miskolcon múlik.


Viszont. Rengeteg a cigány, retek van mindenhol, áll a szemét egy csomó helyen, mellé tele van a város elmebetegekkel, akik csak mászkálnak az utcán, belekötnek emberekbe és sokadik feljelentésre se történik semmi. Ha nincs kocsid, esélytelen, hogy időben odaérj valahova, hacsak nem akarsz egy órát ott várni, mert tragédia a tömegközlekedés. Ha valami csőtörés, útprobléma van, hetekig nézzük, mert bejelentések sorozata után se történik semmi sokáig. Ráadásul nekem az az érzésem már régen, szóval nem Veres óta, akár Káli óta, hogy ebben a városban szinte mindig egy elenyésző kisebbség szava dönt, nem az, ami többségnek jó lenne. Buszjáratok alakítása, útlezárás, elterelés, fizetős parkoló, boltok, szórakozás, bármi.

márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én elég jó környéken lakom, tiszta, nyugis, belvároshoz közeli, szóval valószínűleg több mindennel vagyok elégedett, mint az átlag. Errefelé a busz sem ritka (külvárosok felé igen, de arra ritkán megyek).

Ami zavar, hogy a DK megosztja az ellenzéket és indít egy jelöltet a mostani ellenzéki polgármesterrel szemben...

márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Budapestiként érdeklődnék, hogy mi a gond a közlekedéssel. Nekem konkrétan jobban tetszik a miskolci tömegközlekedés. A villamostól elámultam. Sokkal jobb világ volt, mint ami naponta itt van nálunk.


35/F

márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

9# nem a villamosvonallal van a baj. Hanem pl azzal, hogy napközben eljuss a megyei kórházba mondjuk Diósgyőrből. Van, hogy 40-50 percig nem jön busz, ami jönne, kimarad, aztán elmegy egymás után kettő is.


Azért poén, hogy engem lepontoztak, aztán pont most ordított le egy pizsamás cigányasszony, aki a házak között kóborol, hogy mondjam meg neki, hánykor kelk telefonálnia a testvérének :D


A Győri kapuban megy kb 4 nap alatt egy csomó kocsit és kirakatot vertek szét a lyukósiak, egy cigánygyereket meg úgy legeltet az anyja, hogy az Aldinál parkoló kocsikat hagyja csavarral karcolni.

márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!