Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Üdv mindenkinek! Mit tudok...

Üdv mindenkinek! Mit tudok tenni akkor, ha a felső szomszéd 3 gyereke az éjszaka kivételével egésznap úgy huppog mintha egy bowling golyót gurítanának végig a lakásban. Az én pihenésem nem lényeg de van egy 8 hónapos gyermekem aki pihenne?

Figyelt kérdés
márc. 4. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Fel tudsz menni, meg tudod mondani neki, hogy problémád van a zajjal.
márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, sajnos semmi hatás pedig nem bunkó módon tettem ezt meg.
márc. 4. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérd még egyszer, mást nem tudsz nagyon. Nem értelmes a család?
márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az asszonnyal beszéltem, egy beszélgetésből sajnos nem tudom még megítélni, de mint utólag kiderült az ingatlanunk előző tulaja össze veszett velünk ugyan ezen probléma miatt bár ott nem volt csecsemő aki nem tudott aludni tőlük.
márc. 4. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
8 hós gyerek kb egy metál koncerten elalszik 😅 Csak simán vald be, hogy téged zavar.
márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Max ha hallás sérült a gyerek;⁠-⁠) :⁠-⁠) hála az égnek ilyen gond nincs.
márc. 5. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:

"az ingatlanunk előző tulaja össze veszett velünk"


wtf?

márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit nem nagyon tudsz kezdeni ezzel sajnos. Pláne ha az elődeitek is összevesztek már velük, akkor nyilván nagyon is tudnak róla hogy zajosak csak leszarják. Hivatalosan meg ezzel semmit nem lehet kezdeni ha csak nappal hangosak.

Lehet utólag hangszigetelést rakatni a plafonra.

márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7. Elírtam a fölsőszomszéddal vesztek össze.

Azzal tisztában vagyok hogy ha nappal csinálják kb semmit nem tudok kezdeni csak nyílván egy csecsemő pihenését zavarják ezzel kb most is mint ha egy játszótéren lennének olyan hangok jönnek tőlük és pont mikor a gyerek alszik. Azért is hangsúlyozom ki a gyereket mert ilyen kérdést nem láttam csak olyat h a felnőtteket zavarja. Egészségügyileg aggaszt a dolog mert egy csecsemőnek azért több szüksége van alvásra a fejlődése miatt mint egy felnőttnek. 😕

márc. 5. 14:06
 10/13 anonim ***** válasza:
A babák tényleg jól alkalmazkodnak, valószínű meg fogja szokni a zajokat. Vagy ha más nem, akkor marad az hogy le kell vinni aludni babakocsiban. Ami persze szívás, mert te addig nyilván nem úgy tudsz pihenni.
márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!