Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni állandóan...

Mit lehet kezdeni állandóan hangosan tévéző szomszéddal?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, hogy minden este kb. 18-23 óra között (és néha napközben is) hangosan tévézik a falszomszéd. Én este pihenni szeretnék, ami számomra olvasás vagy relaxáció, de így nagyon nehéz...

#szomszéd #tévéző szomszéd #TV szomszéd
márc. 4. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Az alattam levő falat remegtetve házimozizik, a mellettem lévőben még hónapokig betont bontanak, a felettem lévők üvöltözve ölik egymást, verekednek, dübög az emelet, a szemközt lévőnél ideggyenge a csivava, a nagykapun elromlott a behúzó, a tonnás tömörfa ajtó napjában ezerszer csapódik, a földszinten nemrég óta újszülött van és én itthonról dolgozom.
márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Egy válasza röviden: semmit!


A másik lehetőség, hogy bekopogsz hozzá és szépen megkéred. Ha hajlik nem belexarni és halkabbra veszi, mázlid van, de valószínűleg ennek tudatában is xarik bele, mert az ő lakása, vagy csak a bérelt lakása, és azt csinál benne, amit akar.

márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Érthető az igényed. Kérdés, hogy idős-fiatal, egyedülálló, beteg/egészséges az egyén, aki TV-zik?

Nekem a szomszédom egy egyedülálló öreg: nagyot hall, ordít a TV sokszor. Eleinte zavart, e rá kellett jönnöm, hogy neki csak ez van, ez az egy szórakozása, így elfogadtam a helyzetet.

márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát mindenképp megér beszélni vele/velük egyet erről. Szépen, illedelmesen megmondani neki(k), hogy nagyon áthallatszik, zavaró, és értékelnéd, ha lejjebb venné(k) a hangerőt.

Nekünk is volt ilyen szomszédunk, egyrészt sajnáltam a bácsit, de komolyan 0-24 ment nála valami, ami elég szépen áthallatszott, és már nem lehetett bírni. Többször szóltunk, illedelmesen, és szerencsére visszább vett.

Hátha nektek is szerencsétek lesz, és normális reakciót kaptok, és együttműködőek lesznek.

márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Elsö körben megpròbàlnèk vele kultùràltan beszèlni, hogy ez a problèma. Kicsi rà az esèly, de lehet, hogy ö pont normàlis,ès lejjebb veszi, ha tudomàsàra jut, mennyire àthallatszik hozzàd. Ha nem èrdekli, jöhetnek a durvàbb mòdszerek.
márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A fal melletti szomszédom panaszkodik rám, hogy 6-11-ig tévézek. Mit csináljak. Ne tévézzek? 🤔
márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha van házirend, márpedig kell a társasházi alapító okiratban, akkor arra hivatkozva megkérném, hogy ne tegyék. 9 után már nem is illik zajongani.
márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es, lehet hülyének tettetni magad, de létezik FÜLES!, amit pont erre találtak ki, mert képzeld, a fsznak nincs kedve egész este xyz műsort és reklámokat hallgatni.


Pontosan. Nekünk is volt ilyen szemszédunk, aztán amikor ötödjére ráhívtuk a rendőröket, mert nonszensz, hogy egész este üvölteti a tévét - másnap csend lett ;)


Kérdező, szólj neki, minden alkalommal de ha ez nem működik, lehet bekeményíteni.


Neki joga van CSENDBEN tévézni, neked meg a pihenéshez.

márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 vagyok egyébként vicc volt, de okés.
márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!