Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A fölöttünk lakó férfi folyama...

A fölöttünk lakó férfi folyamatosan veri a barátnőjét, és ezt hallja egész nap a 4 éves fiam. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Először azt hittem a lánya, de kiderült hogy a „párja". Folyamatosan bántsa, van úgy hogy hallom ahogy a földre esik szegény, és a gyerek is fél.

Már anyámhoz szoktam át vinni a fiam hogy tudjon pihenni, (egyedül nevelem a volt feleségem itt hagyott minket). Rendőrt is hívtam már és a nő le tagadott mindent, és ahogy elmentek a rendőrök azért verte meg szerencsétlent hogy ki hívtam a rendőrséget, azóta nem hivok rendőrt. A lányt csak egyszer láttam amikor ide költöztek a lakásból se jön ki vagy legalábbis én nem látom/hallom. Nem akarom hogy a fiam úgy nőjön fel hogy ezt hallja.


márc. 5. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
Dirr durr csitt csatt piff puff jó magyar szokás ez.Meg kell hagyni őket ennek a szokásnak a gyakorlásában és ennyi.
márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Felveszed elküldöd a zsaruknak plusz szervezeteknek , mellékvonalon létezik egy hivatalos csoport aki felmegy számonkéri .
márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Én kikérném a rendőrség tanácsát,hogy mi van ilyenkor.

Nem véletlenül tagadja le a nő a bántalmazást, általában pont akkor durvul el ténylegesen a helyzet, amikor a bántalmazott nők eldöntik hogy lelépnek. Sokan pont ebbe a döntésbe halnak bele.


Vagy lehet a NANE-t kéne megkérdezni....


....Vagy költözz el.

márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ameddig a nőnek ez megfelel, te nem tudsz helyette cselekedni. Esetleg hangzavar miatt hívhatsz rendőrt, dübög a lakásod miattuk. Behívod őket, hallgassák meg, hátha leesik nekik, mi van fenn.
márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Pasi vagy nem? Fel mész és le ütöd a pasit. Vagy fel mész amikor a csávó nincs otthon, és beszélsz a nővel.
márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Hívod a rendőröket.
márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6 nem hívom őket mert többet kap a nő.


#5 próbáltam már fel menni mikor a pasi el ment és még hallottam is ahogy a lány oda jött az ajtóhoz és meglátott és nem nyitott ajtót.

márc. 5. 15:49
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Akkor fogadd el, hogy ez a helyzet. Vagy keress másik otthont magatoknak.
márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Küld el valahova. Vagy hangosítsd a zenét.
márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
A srácot küld el játszani. Közben hallgass zenét hangosan.
márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!