Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bérelünk egy lakást, ahol a...

Bérelünk egy lakást, ahol a szomszédasszony (aki egy hisztérika, utánajártam) folyamatosan belém köt különböző okokból (egyúttal a tulaj barátnője). Fizetünk rendesen mindent pontosan. Mit tehetek költözésen kívül?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondold át, hogy van-e igazsága, vagy csak kötözködő. Ha jogos a bírálat, változtass, ha meg nem, akkor egyik füleden b, a másikon ki, nem vagy köteles meghallgatni. A tulajdonosnak nem érdeke, hogy kirakjon, amíg normálisan viselkedtek és fizettek.
2017. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te a tulajjal beszelsz a szomszed lenyegtelen. Ha rakezd mond azt hogy jo jo de most sietek a munkaba vagy majd ok majd megbeszeljuk. A veszekedeshez ket ember kell. Akar mennyire elviselhetetlen lehet o lesz a vegen a legjobb szomszedod. Velem volt ilyen. Mindenki utalta en meg mosolyogtam es elkoszontem kis ido mulva mindenben megvedett.
2017. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, megtettem amit kért, de mindig kitalál valamit. Ő régen is ilyen volt - akik ismerik mondták. Meg nekem ütközik a lépcsőn "véletlenül". Már előre tartok tőle. Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 20. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne érzékeltesd vele, hogy tartasz tőle, csak addig ilyen nagyszájú, amíg ezt érzi. Ha magasról, flegmán átnézel rajta, már nem érzi nyeregben magát. Felnőtt nő vagy, ugyanolyan tiszteletet érdemelsz, mint bárki más.
2017. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!