Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aggaszt, hogy nagy valószínűsé...

Aggaszt, hogy nagy valószínűséggel 30-40 év múlva esetleg sok hajléktalan vagy mélyszegény nyugdíjas lesz?

Figyelt kérdés
Akik albérletben élnek, semmi kilátásuk lakást venni, de a fizetésükből még ki tudják csengetni az albérletet + megélhetést, de nyugdíjból már nem biztos, hogy menni fog nekik. Velük mi lesz? Szerintem félelmetes, hogy nagy valószínűséggel ki fog ugrani a hajléktalanok száma, ha addig nem lesz megoldás erre.

márc. 6. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
65 év a nyugdíjkorhatár, én innentől kezdve nem aggódom mert esélytelen, hogy megélem. Jó ha az 50-et.
márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Építeni kel otthonokat. Nem stadionokat.
márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem lesz, egyszerűen ezek azvä emberek nem mennek majd nyugdíjba. Addig dolgoznak, amíg meg nem halnak.


Nem jó irány, de ez van.

márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Akinek nincs kilátása lakást venni az remelhetoleg elgondolkodik ezen, és legalabb előtakarékoskodik. Illetve továbbtanul vagy lelép kulfoldre. De nem várja meg hogy ez szep lassan utolérje, az elég retard dolog lenne, és nem a társadalom felelősége.
márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Most is az van.

Tehát aggasztana-e az, hogy minden így marad?

Nem örülnék neki, de aligha tehetek bármit is. A magam és közvetlen családom életén kívül senkiére nincs ráhatásom. Az ország vezetőit kéne, hogy ez aggassza, de szerintem ők erre magasról tesznek.

márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem aggaszt, nem érint, elég komoly megtakarításaim, befektetéseim vannak már 35 évesen. Elég szomorú életem lenne, ha folyton a sikertelenek életén aggódnék.
márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Amit lehetett megtettem, képeztem magam és leléptem külföldre. Tudtam venni egy házat az osztrák határ mellett, 0 hitel. Természetesen nem itthon dolgozom továbbra sem.
márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Minek aggódni?

Ok azok akik agyondicserik es magasztalják az alberletet, hogy barmikor tudnak költözni, es nem nekik kell kicserelni a filléres villanykörtét, mikozben lehulyezik azt aki saját ingatlant akar, es meg vannak győződve hogy 20 ev hitel rosszabb mint 2-3x annyi albérlet kifizetese anyagilag.

márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Addigra úgyis mindenki vagy elmenekül az országból, vagy legyilkolják a cigányok.
márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szolovjov ***** válasza:
21%
Magánnyugdíjat kell fizetni. Nincs más megoldás. Persze ezt el kell kezdeni fiatalon. A másik az hogy a nyugdíjas öregeket a gyerekeinek kell majd támogatni. Minnél több gyereke van, annál jobban fog élni nyugdíjasan. A gyerektelennek cumi lesz.
márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!