Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zaklat az alsó szomszéd a...

Zaklat az alsó szomszéd a gyerekem miatt?

Figyelt kérdés

Panelben lakunk a 4. emeleten. Az alattunk lakó nővel már a kezdetek kezdetén sem jöttünk ki jól. (10 éve lakik itt, én meg 33 éve) Viszont született egy kisfiam aki másfél éves. Elkezdett kúszni-mászni, onnantól kezdődtek a problémák. Állítása szerint egésznap kopogást hallott, és nem tudtam neki megmagyarázni, hogy a gyereken puhatalpú cipő van, és esetleg azt hallja ahogy a kezével csap előre mikor kúszik.

Utána "bosszút állt" elkezdte hangosan hallgatni a zenét, volt h délelőtt, volt h délután. Közben messengeren irogatott, hogy fejezzük be a zörgést, mert ha nem akkor tovább fogja folytatni a bulizást... nagyon sokszor írt. Hülye fejemmel kitöröltem az egészet...

Majd letiltott ő engem.

Aztán a napokban feljött pofázni a kopogásról, zörgésről stb, aztán mikor azt mondta nekem h "te szerencsétlen" be akartam csukni az ajtót, erre odatette a lábát, és nem tudtam... utána még negyed óráig hallgattam a gyökérségét.

Utána elkezdte kopogtatni a radiátort, mire lekiabáltam neki, h fejezze be akkor meg benyomta a zenét...

A mai nap reggel szintén zörgetett, most este meg felkaputelefonált h "csönd lesz, vagy én is zajongok"

Elegem van belőle, lassan már megmozdulni se merünk, holott tettünk ellene, hogy csökkentsük a zajokat! A gyerekemet meg nem fogom a szögre akasztani.

Bocsi ha kicsit kesze-kusza lett, de remélem átmegy a lényeg. A kérdésem, h mit lehet tenni? Feljelenthetem zaklatásért?


márc. 7. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Közös képviselettel lenne erdemes beszélni szerintem első körben..
márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Én levenném a puha talpú cipőt a gyerekről, aztán hajrá!
márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Azért csinálja, mert reagálsz a gyökérségeire. Unatkozik, semmi több. Hívogat? Ne vedd fel. Nálunk bevált az alsószomszédnál az ignorálás, mikor gyerekek voltunk.

Anyám akkor kapta el a grabancát, mikor egyszer suliból hazajövet megfenyegetett engem.

márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Szonyeg nincs? Az felfogja valamennyire a zajokat. Ha ezek utan is szovegel, o baja! :-)
márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Tegyél puhatalpú kesztyűt a gyerek kezére.
márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem....amikir üvölteti a zenét, a szomszédokat nem zavarja? Azt akkor nyilván nem csak ti halljátok. Én tuti mondanám neki, hajrá, nyugodtan zajongjon, minél hangosabban😁😁
márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A közös képviselő nem segít, már szóltam neki nem egyszer. Főleg h ennek a nőnek a közvetlen szomszédja, de ő "soha nem hall semmit"...

Mondta, h ebben nem tud segíteni.

Most nem a puhatalpú cipőn van a lényeg, az csak egy példa volt a sok közül. Annak nincs hangja mégis ráfogta, h ő márpedig azt hallja...Holott tudom, hogy a kezét.

Már megy, szóval nem ezzel van a probléma, hanem minden mással. Mindig van más.

Leraktuk az egész szobát habtapival, ami elég jól felfogja a hangokat. Mikor feljött megmutattuk neki, annyi volt rá a válasz h "ez a vékony szar?"

márc. 7. 20:49
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem úgy működik hogy te gondolsz egyet és feljelented zaklatásért legyen akármekkora barom,ezeket bizonyítani is kell

Akkor kellett volna lépni amikor nem hagyta becsukni az ajtót

Ha a zene másokat is zavar meg a radiátoros dolog akkor én is azt mondom hogy első kanyarban a közös képviselővel kell beszélni

márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Én alkoholista munkanélküli nő szomszédom dettó ugyanez. 1 éves gyerekem sírására, mászására elkezdett kopogni, zenét hallgatni meg ütni a radiátort.

Próbáltam kommunikálni vele kedvesen hogy felnő nőni, meg délután 2kor had sírhasson már a gyerekem. Meguntam, vettem egy keménytalpú papucsot, had főjjön fel az agyvíze.

márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Légy tökösebb kérdező, egy bolond buta agresszor a szomszédod aki csak kötekedni akar. Szedd össze magad és legközelebb törd el a lábát ha mégegyszer odarakja az ajtódba.
márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!