Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha a szomszédom...

Mit csináljak ha a szomszédom cseszteti a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Felettünk lakó nő és állandóan kopog/ugrál a plafonon ha valamelyik gyerekem sír vagy köhög vagy nevet vagy csak beszél, ráadásul nappal. Gyerekeim 2-4 évesek. Hiába mentem fel hozzá először szépen kértem, folytatta. Már párszor ordibáltam vele, az sem hatotta meg. Megverni nem lehet mert engem vesznek elő és ugyanúgy folytatni fogja. Rendőrök szerintem nem foglalkoznak ilyennel. Nem dolgozik aztán egész nap csinálja.

A csattanó pedig hogy van egy 13 éves fia, aki amikor hazaér a suliból akkor hörög, ordibál.


dec. 23. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Neveld meg a kölkeidet. Nekem is van egy, meg van nevelve.
dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nagyjából semmit sem tudsz csinálni. Ahogy mondod ez nem rendőrségi ügy, sőt semmilyen ügy. Simán egy seggfej szomszéd.
dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Hajnali 2-3 felé verd rá az ajtót de amúgy Istenesen, hogy zengjen. Spuri vissza.

A levesládáját told tele fogkrémmel.


Valakire bízd rá a gyerekeket és hangosan tegyél be gyerek sírást. Olyan idegölő fajtát. Aztán ha kopog stb, hangosíts rajta. Amíg kopog meg toporzékol, addig csak erősísd.

Ha átmegy szóvá tenni mikor ajtót nyitsz, így kezd: Mi a fszom van nyanya? Mit akarsz? Szopni jöttél?

A lényegy hogy féljen tőled de egy szóval se fenyegesd csaj éreztess.


Drasztikusan hangzanak, de az ilyen emberekkel így kell.

Én 2 hét alatt megneveltem a hasonlóan viselkedő szomszédot.

Ma rám sd mer nézni nem, hogy kopogtatni vagy szólni.

dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Örülj neki, ha csak nappal csinálja. Nekem volt felső szomszédom, ahol a gyerekek hajnal 2-kor még rohangáltak, visítoztak.
dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
A neveletlen gyerekek szülei hajlamosak elfogultan kezelni a gyerekeikről szóló panaszokat. Nem lehet, hogy valójában pokolfajzatok csak becsukod a szemed, füled mert ők a te kis dragáid és úgyse ők a hibásak?
dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk is hasonló volt, csak az alsó szomszéd. Állandóan verte a csövet, bármi történt nálunk, pedig nem vagyunk idegbajos család. Amikor elmentünk nyaralni, és anyósom locsolta a virágokat, akkor is verte a csövet, mikor az anyós lehúzta a wc-t, és ordított is, hogy duguljunk már el, meddig kell még minket elviselnie? Akkor már kb 3 napja nem is volt ott senki. A férjem többször lement beszélni vele, de nem nyitott ajtót, csak kiordított, hogy kussoljunk el, és nem fogja verni a csövet. Onnantól átmentünk parasztba, ha kopogott, akkor visszakopogtam, ha verte a plafont, ledübögtem neki, meg ha ment a férjem hajnalban dolgozni, becsengetett hozzá, felcsengetett, ilyenek.


Ha tulaj, semmit sem tehetsz, ha bérlő, esetleg szólj a tulajnak, hogy zavaróan viselkedik. Nálunk úgy lett vége, hogy elköltöztünk, de egy három fiúgyerekes család vette meg, ott aztán mindent kap most a hülyéje.

dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Hogy mit csinálj? Szólj a gyerekeidre, neveld őket, és legyetek csendesen.
dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

" úgyse ők a hibásak?"


Ha hibások az enyémek akkor az ő gyereke miért lehet hangosabb mint Ferihegy?

Egyébként arra is szokott kopogni ha fürdők, porszívózok, wc-zek, tv-zek csak az nem érdekel. A visszakopogást is próbáltam.

dec. 23. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

3as akkor remélem a szomszéd meg a gyerekek alávásidejében fog Marilyn mansont üvöltetni meg húst klopfolni.


Kérdező, lehet direkt csinálja a gyereke hogy vedd már észre magatok és próbáld megneveli a kis vadembereid.

dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!