Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért volt ma ennyi ember az...

Miért volt ma ennyi ember az utakon munkaidőben (hétköznap délelőtt)?

Figyelt kérdés
Ritkán vagyok itthon hétköznap, mára vettem ki 1 napot és nem utaztam el. Gondoltam járok egyet a városban délelőtt 10 óra körül (vidéki megyeszékhely, nem egyetemváros), azt hittem nyugisan el tudok intézni pár dolgot, erre...mindenhol tömeg, a zebráknál hosszú sorban álltak a kocsik, egy kis mellékutcán nem lehetett úgy végigmenni hogy ne hajtson be legalább 2-3 kocsi, gyalog is rengetegen mentek járdákon, a boltba özönlöttek az emberek, komolyan ennyire ráér mindenki? Értem én hogy a nőnap sokaknak fontos, de nem munkaszüneti nap...olyankor meg pont hogy teljesen kihalt a város, hétvégén se szoktak kimondottan sokan lenni, nem gondoltam volna hogy hétköznap délelőtt ez megy.
márc. 8. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve már teljesen megváltozott ez, minden nap, napközben is sokan vannak a városban, nagy a forgalom is
márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki h-p 8-16ig dolgozik, ezért.

Mindig sokan vannak

márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert sokan nem akarnak dolgozni, sok munkahely panaszkodik is erre.
márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Pont ezt kérdezte ma a férjem (Zalaegeszeg)
márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
#4: Akkor már tudjuk ki a kérdező 😉
márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én környékemen csak este 8-tol reggel 6-ig nincs forgalom egyetlen kivétel 9-10 óra magassága .
márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5, tuti nem, mert a férjem aztán nem gyakorizik 😂
márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Békéscsabán ugyanez. Hemzsegtek mindenhol. Pedig az idő elég szar volt. Nem hinném, hogy csak a nőnap miatt. Csodálkoztam én is, mi ez a tömeg mindenhol.
márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3 műszak, részmunkaidő, kötetlen munkaidő, munkanélküliség, kényszerszabadság, leállások a termelésben, táppénz, szabadság, távmunka, szabadúszó, vállalkkkozó.
márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szabadságot vett ki, vagy pár órára jött el a munkahelyről ügyintézés miatt, vagy eleve olyan munkája van, ami igényli, hogy autóval közlekedjen. Rugalmas munkaideje van, vagy kötetlen, lehet nincs is munkája, lehet táppénzen van, vagy amúgy Home Office-ban, csak el kellett valamiért ugrania, vagy vállalkozó. Szóval sokféle oka van, lehet.
márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!