Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok ember...

Miért van olyan sok ember hétköznap munkaidőben az utcákon, plázákban?

Figyelt kérdés
Ha nagy ritkán el tudok szabadulni a munkából hétköznap munkaidőben mindig azzal szembesülök, hogy nagyon sokan lébecolnak, vásárolgatnak, kávézgatnak stb. Hogy van ilyen sok ember akiknek semmi dolguk nincs?

2022. szept. 4. 10:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki dolgozik fix munkaidőben.
2022. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ők is nagy nehezen pont akkor tudtak elszabadulni a munkahelyükről mint te. Vagy csak neked lehet?
2022. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Szabadnap, rugalmas beosztás, részmunkaidős állás stb.
2022. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Én általában hétvégén dolgozom, vagy éjszaka, vagy ünnepnapon.


Másnak lehet hogy szombat-vasarnapra esnek a pihenő napjai, nekem mondjuk kedd és csütörtökre.

2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy nem mindenki H-P, 8-17-ig dolgozik?
2022. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy sokaknak más a munkaideje, meg sokan nem is dolgoznak stb, de szerintem még mindig a legelterjedtebb munkaidő a hétköznap délelőtti kezdés és ha azt vesszük, hogy a legtöbben eszerint dolgoznak akkor nem indokolt az, hogy ilyen sokan legyenek a városban.
2022. szept. 4. 11:07
 7/39 anonim ***** válasza:
63%

a népesség nagyon nagyon kis része dolgozik kötött munkaidőben. hatalmas nagy rész, 80% körül dolgozik úgy, hogy szinte ő szabja meg, hogy mikor mennyit dolgozik, a maradék meg nem dolgozik, emrt olyan bevételforrása van, amivel nem kell semmit csinálni (szinte)..


Azok akik facebook kommentszekcióban szidnak mindenkit azok csak pár ezer ember. Hidd el, a normálja normálisan dolgozik, nem 3 műszakban a gyárban :D

2022. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem másokkal foglalkoznak, hanem magukkal. ügyesen okosan megteremtik a betevőjüket és élnek boldogan. Nem kell egész nap dolgozni a hét minden napján.
2022. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Akik délelőtt plázáznak, azok a dolgozók fele. másik fele dolgozik. Akkor ezek délután bemennek dolgozni, a délelőttösök meg plázázni. Így mindig lesz ember az utcán. Nagyon leegyszerűsítve ennyi a lényeg.
2022. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
és te mit kerestél az utcán? Miért nem dolgoztál? Nem 8-16ig van a munkaidőd? Lógtál?
2022. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!