Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerin-tetek is kötelességünk...

Szerin-tetek is kötelességünk mindent elviselni a szomszédoktól? Zajongás stb.

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mi sosem szoktunk zavarni senkit, zajongani, este a filmeket is csak fülessel nézzük, stb. Tehát az a normális, hogy ők zajonganak, ha ez nekünk nem tetszik, akkor mi vagyunk idióták, betegek, összeférhetetlenek?
márc. 12. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Attol függ, hogy nektek mi a zajongás. Az úgy nem túl reális, hogy mindenki csak fülesben nézzen filmeket lol.

Plusz este 10 előtt nagyon nem tudsz mást tenni, mint tűrni.

márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért ennyire nem kéne álszenteskedni, ti se vagytok 100% kussban egész nap, az biztos.
márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De igen, kussban vagyunk. Utálom a zajokat, mizofóniás vagyok.
márc. 12. 19:32
 4/11 A kérdező kommentje:

De jó tudni, hogy a normális, kulturált emberi viselkedés az "álszenteskedés".

Mondjuk értem, nálunk is 40 lakóból 38 proli szar.

márc. 12. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én is rühellek minden zajt, de ez a társasház velejárója. Ha te pont ezt a lakhatási formát választottad, akkor tényleg nem tudsz mit csinálni, mint hogy veszel füldugót.
márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kötelességünk. Pl. este 8 után már senki se zajongjon olyan szinten, hogy azzal zavarja a szomszédait. Meg azért reggel 9 előtt se porszívózzunk hétvégén.


Vannak íratlan szabályok, amiket szerintem minden intelligens embernek be kéne tartania.

márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha szerinted 40 lakóból 38 a hülye, akkor valójában nem velük van a gond. Ki a bánat néz fülessel filmet, hagyjuk már. Az nem mások hibája, hogy neked extra érzékeny a hallásod, költözz akkor ki egy puszta közepére, ahol a legközelebbi lebetonozott út is 20 perc sétára van. Alkalmazkodni általában a kisebbségnek kell a többséghez, csak mondom.
márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát te magad is leírod, hogy beteg vagy. Szerinted a többségnek kéne alkalmazkodnia a betegségedhez? Nyilván mindent nem vagy köteles eltűrni, a csendháborításért ki lehet hívni a rendőröket. De az alapján hogy mindenki szembe megy az autópályán, valószínű te vagy a túlérzékeny. Ki a franc néz fülhallgatóval tévét? Normális hangerővel annak nem igazán kéne még a szomszéd szobába sem áthallatszania.
márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van házirend, abban megnézed, mit lehet, és mit nem, és mikor. Ha azt nem szegik meg, akkor te vagy a házsártos, illetve más környezetben kellene élned. Ha megszegik a házirendet, akkor meg érdemes az illetékesekhez fordulni.
márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ki a bánat néz fülessel filmet, hagyjuk már"

" Ki a franc néz fülhallgatóval tévét?"


Kicsit OFF, de én például szinte folyamatosan fejhallgatóban vagyok.


Így hallgatok zenét, így nézek filmet, így csinálok bármit. Kiszűri a szomszéd zajait és én magam sem zajongok. És így a velem élőket sem zavarom akik adott esetben mást csinálnak, mást hallgatnak.


Egy vezeték nélküli fülesen van, konkrétan heti egyszer kell feltölteni.

márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!