Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik egész életükben városban...

Akik egész életükben városban éltek mára már felnőttek tömbházban laktak azoknak nem hiányzott soha kis állat tartás úgy mint falun szokás?

Figyelt kérdés
Kutya macska például.
márc. 13. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De igen, mindig is hiányzott, mert imádom az állatokat. Viszont tavaly vettünk házat és még mindig nincs kutyánk, mert rettentően félek a felelősségtől. Én nem úgy szeretnék kutyát tartani, hogy csak elvan a kertben, aztán kész, szerintem velük is rengeteget kell foglalkozni, törődni.


Egyébként, sajnos túl sokat tartanak kutyát/macskát a panelban is, olyanok is, akiknek nem kéne. Sokszor hallottam éjjel/nappal sírni a kutyát a szomszédban, mert a gazdája szinte soha nem volt otthon.

márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig voltak cicáink. A házban, ahol lakom, több kutya is van.
márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hozzáteszem, hogy faluban vettünk házat és itt sok helyen még macska sincs, nem hogy kutya vagy bármi más 😃
márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hiányzott. Most elég a felső szomszéd kutyáját hallgatom, ahogy fut a szobában, ahogy ugat..stb.
márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Az állatok szemvednek. Nekem ez nem.hianyzik. en is hallom mindenhol ahogy sír az állat. Az emberek dolgoznak aztán párkapcsolat stb boltba szorakozohelyre moziba be se lehet vinni allandoan ki vannak kötve az utcán is. Aztán tarsaik játszobarát vagy szerelem nincs is.


Macskák akik még soha nem szaladtak kertben vagy fán. Elhizott mozgashiányos kutyák.

Bezárt madarak.

Begolyózott halak.

Bezárt hörcsögök tengerimalacok nyuszik.


Nekem ez nem kell nézni egy állat szenvedését

márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt megértem.
márc. 13. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Néha bepróbálkoztam a szüleimnél, hogy valami pici állatot hadd tarthassak, de nagyon mereven elutasították. Aztán volt valami kis rágcsálófélém, beszökött a konyhaszekrény alá, akkor botrány tört ki, hogy na megmondták.

Idősebben megértettem, hogy egy parasztembernek milyen léleksimogató lehetett az állattartás könnyebb része, gyönyörködni és büszkének lenni a szép jószágokra, nézni ahogy játszanak és felcseperednek a kölyökállatok.

márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
81%

A hátam közepére se kívánom. Se a ganézást, se azt,hogy még arra is költsek, figyeljek, seva fűnyíráat, pókokat, bogarakat. Sem azt,hogy a világ végén éljek és csak autóval tudjak egy kiló kenyeret is venni.

Egyáltalán, semmilyen formában nem hiányzik.

márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem igazán izgat, lényeg, hogy legyen a fejem felett valami, tudjak zabálni, gamelni meg mellettem legyen az asszony akivel elélünk a gyerekkel.
márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

48 éves vagyok, világeletemben társasházban éltem Budapesten. A nagyszüleim vidéken laktak. Nyaranta ott kellett lennem. Utáltam a kerti munkákat és a tyúkól takarítását. Felnőttként eszembe sem jutna vidékre költözni. Csinálja az aki akarja csak nekem ne kelljen.

Van egy örökölt parasztházunk vidéken. Apám lakik benne. Számomra elég nagy problémát jelent a lakás és a kert rendben tartása.

márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!