Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédok szóltak a főbérlő...

A szomszédok szóltak a főbérlőnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele, hogy visszavágok a szomszédoknak, amiért ők is hangosak napközben, így hajnali 2-ig max hangerőn üvöltettem a zenét, majd napközben folytattam. Ma megkeresték a főbérlőt (ahelyett hogy nekem szólnának elsőnek, tipikus agyar szokás meg sem lepődöm) és azt mondták neki, hogy nálam mindig buli van és zavarja őket. Mondtam, hogy engem meg az zavar, hogy éjfélig járkálnak fel alá a lépcsőházban meg a lakásban amit hallok és nem tudok aludni normálisan. Kinek van igaza? Nem fog kitenni a főbérlő, szóval lehet folytatom, most pár napig úgy teszek mintha megértettem volna, de folytatni fogom, majd megtanulják egyszer csak, a legtöbbje vén tesco-s szatyor persze, egész nap semmit nem csinálnak gondolom csak a fanszőrüket vakarásszák meg este hangoskodnak. Ennél a max. hangerős zenehallgatásnál nincs durvább szerintem, a lépcsőház teljesen belezeng, de ha tudtok tippeket hogy mivel lehetne még zavarni őket este-hajnalban, akkor jöhetnek :D
márc. 14. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

A lakásban és a lépcsőhazban járkálas nem egyenértékű azzal, hogy hajnalon 2-ig bombolteti valaki a zenét.


Egy kőbunkó lehetsz. Remélem kivag a tulaj a pcsaba.

márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezek előtt beszéltél normálisan problémamegoldóbszándékkal a szomszédokkal.
márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs hogy főberlő. Tulajdonostól van és albérlő. Nincs igazad egyáltalán.
márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne legyél dedós, hagyd abba a hülyéskedést és költözz másik házba.


A lépcsőház arra való, hogy közlekedjenek benne. Minden lakó kedve szerint járhat-kelhet napszaktól független. Ellenben te lakáson belül döntöttél úgy, hogy hajnalig bömtölteted a zenét. Csöndesen megjegyzem, qrva jófejek voltak, hogy nem a rendőrnek szóltak csendháborításért, hanem a főbérlőnek.

márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A történetben te vagy az idióta, konfliktus eszkaláló ember, aki láthatóan csak azzal lehet hatni ha megbüntetnek és kiraknak mint egy kutyát. Remélem idővel meg is fog történni, mert empátia nincs benned, csak bosszúvágy. Remélem még fiatal vagy, és idővel ember lesz belőled, borzasztó.
márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Ha teheted, egy tanyára, ahol egyedül vagy.
márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
*hanem a tulajdonosnak.
márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kitesznek
márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rendőrt hívtam volna rád. :)
márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"ahelyett hogy nekem szólnának elsőnek, tipikus agyar szokás meg sem lepődöm"


EZt te mondod? :D :D

Miért is nem mentél át szólni a szomszédnak ahelyett hogy hajnalban bömbölteted a zenét jó proli módjára?

márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!