Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Léptél már le otthonról és...

Léptél már le otthonról és kezdted újra az életed a nulláról?

Figyelt kérdés

márc. 19. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, amikor az első gyerekem született.
márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 18 évesen.
márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem lenullázódott az életem, az már különélés alatt történt (rossz párkapcsolat után), így én pont hogy "haza" költöztem újrakezdeni.
márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először 19 évesen, amikor megszakítottam a kapcsolatot a szüleimmel. Aztán 22 évesen, amikor külföldre költöztem és 24 évesen, amikor másik országba költöztem, mert az előző nem jött be. Azóta is többször, de ezek voltak a legnagyobb váltások.
márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos elképzelhető, hogy most fogok továbbállni egy 10+ éves kapcsolatból (saját ház stb, minden megvan már).

Most intézem a lakást, és ha megvan, újra nulláról kezdődik minden.

márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta a magam ura vagyok. Nem volt honnan,hova lelépnem
márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
18 évnyi házasság után. Cigánykodni nem volt kedvem, úgy éreztem, a lelki békém többet ér, mint pár évnyi ügyvédhez mászkálás. Az új ház, a berendezés, a kocsi, ezek csak tárgyak. Pótolható tárgyak.De a hülyeségre elbaszott ide sohasem jön vissza.
márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!