Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire valószínű, hogy az...

Mennyire valószínű, hogy az utcàról megláttak meztelenül a felső emeleten?

Figyelt kérdés
Felhúzott redőny mellett, villany nélkül nyitottam reggel ablakot ruha nélkül. Első emelet, családi ház. Ablaknyitás közben láttam meg, hogy tök sokan állnak az utcán. Azonnal lebuktam, nem tudtam megnézni merre néznek. Az utcáról egyáltalán be lehet oda látni?
márc. 23. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem valószínű, hogy a 100 kilós szőrös testedre sokan lennének kíváncsiak, ha még fiatal nő lennél, esetleg megértem, hogy sokszor néznek arra.
márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Mi az istennyiláért nem tudtál felöltözni ablaknyitás előtt? Eszem megáll...🤣
márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelhető, és akkor mi van?
márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Mikor albérletben laktam gangos házban, egyik nyáron meztelenül mentem ki a konyhába. Oda nyílt a bejárati ajtó, felette ablak, ami nyitva volt. Szemben, egy emelettel feljebb épp akkor jött haza egy lány, és pont belátott az ablakon. Annyi következménye lett, hogy legközelebb, amikor összefutottam vele, nagyon vigyorogva köszönt :D
márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Számít?

Kit érdekel?


Nem szabad mások véleményével foglalkozni, mert a saját boldogságod rovására megy. Valaki mindig lesz, aki bántó fogást talál rajtad, akár jogosan, akár csak a saját frusztrációi kiélése miatt, és ami a lefájóbb, ez az ember közelről is jöhet.


Ha úgy érzed boldogan magad, táncolj meztelenül az ablakban, nem számít, hogy Margot Robbie szerű tested van, vagy Danny Devito-é

márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet valakinek be aranyoztad a napját vagy nem.
márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha huszasokkal teletömték a postaládád valószínű értékelték a produkciót.
márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem csaptál feltűnően nagy zajt vagy bármi olyat amitől odanézhettek volna akkor erre igen csak kicsi az esély.


Én régen láttam azt hogy épp egy utcában sétáltam és tárva nyitott ablaknál beláttam egy emeleti szobába félig meddig főleg úgy hogy odakint sötét volt, bent meg eléggé ki volt világítva így azért láttam kb mindent még azt is hogy egy fiatal lány ott elvan bent, igaz nem volt meztelen de simán beláttam így.

márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Le is fotóztalak.


Elküldjem,hogy elhidd?

márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Küldd XD
márc. 24. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!