Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek gáz 27 évesen...

Szerintetek gáz 27 évesen nővérszállón lakni?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt a párommal, de nem működik és már beszéltem vele róla, de nem igazán változtat. Elmennék nővérszállóra(ápoló vagyok), de mindig beszól, hogy "és mit csinálnál? inkább nővérszállón laknál?" de ilyen gusztustalan hanglejtéssel...

Sokkal jobban jövök ki mintha albérletben lennék... és lehet lakótárs nélkül is bérelni. Tehát olyan, mint egy albérlet, csak 2 szobának közös a fürdője és a konyhája. És van egy sáját 28 vagy 32nm "szoba". És nincs kauci, csak havi 100.000Ft-t kell fizetni rezsivel mindennel együtt.

Mégis gáznak érzem ha oda megyek...



márc. 26. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Ne foglalkozz azzal más mit gondol, ezt kéne fejlesztened magadban!
márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz. Szard le a rosszindulatú embereket és úgy cselekedj ahogy neked jó.
márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A kevés igazi előnye annak, ha egészségügyes vagy!

Nehogy szégyelld!

márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem gond, ez egy lehetőség, amivel élnetek kell most.
márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne. Hajrá!
márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj nyugodtan. Nálunk sok fiatal doki is ott kezdte. Volt aki elvált asszonyként, 30 felett lakott ott.

Inkább a függetlenség, mint egy javíthatatlan kapcsolat.

Sok sikert!

márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno a középsulimból (90-es évek eleje) volt egy tanárom, aki szintén tanár párjával lakott egy nővérszállón. "Amíg nincs más, elvagyunk itt." -mondták. Nemcsak egészségügyisek, hanem pedagógusok is laktak ott. Normál méretű szoba volt, berendezve, mosdóval, mondjuk a konyha és a zuhanyzók azok a folyosón, közösben. Onnan tudom, hogy jártam hozzájuk, korrepetálásra.

Szerintem sincs ebben semmi ciki. Lakni kell meg valahol.

márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!