Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Büszke vagy arra, hogy magyar...

Büszke vagy arra, hogy magyar vagy? Vagy ha lenne lehetőséged ingyen állampolgárságot váltani akkor váltanál?

Figyelt kérdés
márc. 26. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nemzetiség nem olyasmi, amire büszkének kéne lenni, hisz nem mi választjuk meg, hogy hova szülessünk, ez nem egy érdem, amit elértél :D De nincs bajom azzal, hogy magyar vagyok. Ha választhattam volna, hova születek, Norvégia lett volna az. Vagy valami csendes-óciáni sziget.
márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
55%
Abból a szempontból büszke vagyok, hogy nem történnek olyan szélsőséges dolgok nálunk minnt más országban. Ha kapnék vízumot akkor az USA-ba kérném.
márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy kis fogalomzavarod, az állampolgárság és a nemzetiség két külön fogalom. Az előbbi egy jogviszony, az utóbbi pedig olyasmi, ami miatt esetleg érezhet az ember büszkeséget, ha azonosulni tud vele.
márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

“ Abból a szempontból büszke vagyok, hogy nem történnek olyan szélsőséges dolgok nálunk minnt más országban. Ha kapnék vízumot akkor az USA-ba kérném.”


…az USA-ba, ahol rendszeres a mass shooting. Ez nem elég szélsőséges neked?:D

márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem érzem azt, hogy bármi okom lenne büszkének lenni rá. Vagy maximum azért lehetnék az egy kicsit, mert egy igencsak nehéznek számító anyanyelvem van, amit szerintem nem beszélek rosszul.

Én is Norvégiát választottam volna, ha lett volna rá lehetőségem.

márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1, Kizárt; 2, Az első közt tenném meg.
márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem, inkább hátrányként élem meg.


Semmi pozitív dolgot nem tudok mondani, hogy bármi előnye lenne.

márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyarsággal van baj hanem a birkasággal, hogy az emberek idomíthatók és bármit elhisznek!
márc. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy nem állnak ki magukért, hagyják magukat elnyomni!
márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen semleges számomra.
márc. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!